Gülin İyigün Kimdir? Nereli ve Kaç Yaşında? Boyu? Evli mi? Oynadığı Diziler?

Gülin İyigün kimdir, nereli ve kaç yaşında, boyu kaç, evli mi bekar mı? Daha önceki yazılarımızda çeşitli meslek gruplarından binlerce kişinin biyografisini ve bazı oyuncuların yaşamlarını burada sizlerle paylaşmıştık. Bu yazımızda ise kısaca Gülin İyigün’den söz edeceğiz.

Gülin İyigün Kimdir?

  • Oyuncu.

18 Şubat 1983 tarihinde İstanbul’da dünyaya gelen Gülin İyigün, üniversite yıllarından itibaren oyunculukla ilgilenmektedir. İlk olarak çeşitli kamu spotlarında görev alan Gülin İyigün, sonrasında çeşitli markaların reklamlarında da görev almıştır. İlk kez 2011 tarihinde dizi sektörüne adım atan Gülin İyigün, ilk olarak Tek Başına adlı dizide sonrasına da Seksenler dizisinde görev almıştır. Daha sonra ise Analı Oğullu, Rumuz Cavidan ve Galip Derviş gibi çeşitli dizilerde rol almıştır. Başarılı oyuncu ayrıca Çocuklar Duymasın adlı dizide Tutku karakterinde oynamıştır.

İlginizi Çekebilir:  Murat Yaprak Kimdir? Nerelidir?

Boyu ve Kilosu?

  • Başarılı oyuncu Gülin İyigün 1.68 cm boyundadır ve 52 kilodur.

Instagram hesabından da aktif olarak paylaşımlarda bulunan Gülin İyigün, oyunculuk çalışmalarına da devam etmektedir. Başarılı oyuncu Gülin İyigün hakkında merak edilen aslen nereli, annesi babası kardeşleri kim gibi soruların yanıtlarını en kısa sürede sizlerle paylaşacağız.

İlginizi Çekebilir:  Masumlar Apartmanı İnci'nin Arkadaşı Esra Kim? Kaç Yaşında? Gerçek Adı Ne? Instagram Hesabı

Gülin İyigün ile İlgili Aramalar

Google’da Gülin İyigün ile ilgili arama yapan kullanıcılar aynı zamanda şunları da aradı; Gülin İyigün eşi Gülin iyigün ekşi Gülin İyigün kimdir Gülin İyigün Instagram Gülin İyigün boy Gülin İyigün sevgilisi Gülin İyigün ifşa Gülin İyigün hastane reklamı, gülin iyigün boyu kilosu

İlginizi Çekebilir:  Neslihan Yeldan Kimdir? Nereli ve Kaç Yaşında? Sevgilisi? Boyu? Oynadığı Dizi ve Filmler?

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

e sigara