Yeliz Kuvancı Kimdir? Nereli ve Kaç Yaşında? Boyu? Evli mi? Oynadığı Diziler?

Yeliz Kuvancı kimdir, nereli ve kaç yaşında, boyu kaç, evli mi bekar mı? Daha önceki yazılarımızda çeşitli meslek gruplarından binlerce kişinin biyografisini ve bazı oyuncuların yaşamlarını burada sizlerle paylaşmıştık. Bu yazımızda ise kısaca Yeliz Kuvancı’dan söz edeceğiz.

Yeliz Kuvancı Kimdir?

  • Oyuncu.

28 Şubat 1982 tarihinde Ankara’da dünyaya gelen Yeliz Kuvancı, lisans eğitimini Beykent Üniversitesi Güzel Sanatlar Fakültesi Oyunculuk Bölümü’nde tamamlamıştır. Özellikle 2010 yılında yayınlanan Öyle Bir Geçer ki adlı dizide müzik öğretmeni İnci karakteri ile dikkatleri üzerine çekmeyi başaran Yeliz Kuvancı, sonrasında kısa sürede popüler hale gelmiştir.

İlginizi Çekebilir:  Aydan Taş Kimdir? Yaşı? Boyu? Oynadığı Diziler?

Daha sonra 2011 ile 2012 yılları arasında Seni Bana Yazmışlar adlı komedi dizisinde görev almıştır. Ardından TRT 1 ekranlarında yayınlanmaya başlayan Böyle Bitmesin adlı dizide görev alan Yeliz Kuvancı, Kocamın Ailesi dizisinde de Güneş rolünde oynamıştır. Daha sonra da Hangimiz Sevmedik adlı dizide Itır karakterine hayat vermiştir.

İlginizi Çekebilir:  TikTok Fenomeni Beyzanur Tekin Kimdir? Nereli ve Kaç Yaşında?

Boyu ve Kilosu?

  • Başarılı oyuncu Yeliz Kuvancı 1.74 cm boyundadır ve 63 kilodur.

Instagram hesabından da aktif olarak paylaşımlarda bulunan Yeliz Kuvancı, oyunculuk çalışmalarına da devam etmektedir. Başarılı oyuncu Yeliz Kuvancı hakkında merak edilen aslen nereli, annesi babası kardeşleri kim gibi soruların yanıtlarını en kısa sürede sizlerle paylaşacağız.

İlginizi Çekebilir:  Can Kulan Kimdir? Yaşı? Boyu? Oynadığı Diziler?

Yeliz Kuvancı ile İlgili Aramalar

Google’da Yeliz Kuvancı ile ilgili arama yapan kullanıcılar aynı zamanda şunları da aradı; Yeliz Kuvancı Dizileri Yeliz Kuvancı Sadakatsiz Yeliz Kuvancı eşi Yeliz Kuvancı Instagram Yeliz Kuvancı tutunamayanlar Caner Cindoruk Yeliz Kuvancı Öyle Bir Geçer zamanki Yeliz Kuvancı Aras Bulut İynemli

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

nişan elbisesi