Güneş Zavrak Kimdir? Nereli ve Kaç Yaşında? Boyu? Evli mi? Oynadığı Diziler?

Güneş Zavrak kimdir, nereli ve kaç yaşında, boyu kaç, eşi kim? Daha önceki yazılarımızda çeşitli meslek gruplarından binlerce kişinin biyografisini ve bazı oyuncuların yaşamlarını burada sizlerle paylaşmıştık. Bu yazımızda ise kısaca Güneş Zavrak’tan söz edeceğiz.

Güneş Zavrak Kimdir?

  • Oyuncu.

24 Aralık 1988 tarihinde Eskişehir’de dünyaya gelen Güneş Zavrak’ın annesi Seher Zavrak, babası da Rüçhan Zavrak’tır. Eğitim hayatına İstanbul’da başlayan Güneş Zavrak, sonrasında Ankara’ya taşınmıştır. Mobil Anadolu Lisesi’nden mezun olan Güneş Zavrak, lisans eğitimini ise Hacettepe Üniversitesi’nde Spor Bilimleri Teknolojisi bölümünde tamamlamıştır.

İlginizi Çekebilir:  Kadir Çermik Kimdir? Nereli ve Kaç Yaşında? Boyu? Oynadığı Diziler?

Baba mesleği olan dansçılığa başlayan Güneş Zavrak, tiyatro eğitimleri de almıştır. Bu zamana kadar Petrol Ofisi ve Turkcell reklamlarında görev alan Güneş Zavrak özellikle Pis Yedili adlı dizide aldığı rolle dikkatleri üzerine çekmeyi başarmıştır. Ayrıca Kaybedenler Kulübü’nde oynadığı Ceyda karakterine hayat vermiştir. Başarılı oyuncu Güneş Zavrak, son olarak TRT 1 ekranlarında yayınlanan Elimi Bırakma adlı dizide Mine karakterine hayat vermiştir.

İlginizi Çekebilir:  Finlandiya Voleybol Milli Takımı Oyuncusu Kaisa Alanko Kimdir? Boyu Instagram Hesabı

Boyu ve Kilosu?

  • Başarılı oyuncu Güneş Zavrak 1.72 cm boyundadır ve 55 kilodur.

Instagram hesabından da aktif olarak paylaşımlarda bulunan Güneş Zavrak, oyunculuk çalışmalarına da devam etmektedir. Başarılı oyuncu Güneş Zavrak hakkında merak edilen aslen nereli, annesi babası kardeşleri kimdir gibi soruların cevaplarını en kısa sürede sizlerle paylaşacağız.

İlginizi Çekebilir:  Enginay Gültekin Kimdir? Yaşı? Oynadığı Diziler?

Güneş Zavrak ile İlgili Aramalar

Google’da Güneş Zavrak ile ilgili arama yapan kullanıcılar aynı zamanda şunları da aradı; Güneş zavrak Instagram Güneş Zavrak oynadığı Diziler Ecem Karavus Güneş Zavrak hastalığı Bükre Atala Instagram Sezer Arıçay Melis Babadağ Güneş Zavrak yaş, güneş zavrak aslen nereli, güneş zavrak boyu kilosu

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

nişan elbisesi