Güzel Sözler

Güzel sözler yazımızda en anlamlı güzel mesajlar, duygusal güzel sözler 2020 ve duygusal yazılar bulabilirsiniz.

Güzel Sözler

Ten rengin önemli değil, göz rengin ya da saçlarının dalgalı olması hiç önemli değil. Çünkü geldiğin yer belli, gideceğini yer belli. Esmer insan da bir gün toprak olacak sarışın da ama unutma toprağın rengi de değişmeyecek soğukluğu da.
O çok dert yandığın aileden ayrılıp bir gün kendi ayakların üzerinde durabilirsin ama bir bakmışsın ailenin yok yanında. İşte o zaman anlarsın ki o gün dünyanın en fakir insanı da en aciz insanı da sensin.
Bir çocuğu mutlu etmek için ona servet değerinde oyuncaklar Almana gerek yok, beş dakika oturup oyna işte o zaman gör bak mutluluk nasıl oluyor.
Bir insana verebileceğin en güzel hayat ona huzur vermektir. Çok parayla kimse mutlu olmaz ama güler yüzle herkes dünyanın en özel insanı gibi hissedebilir.

İlginizi Çekebilir:  İskemle Nedir? Ne Demek?

Daha fazlası için güzel sözler yazısına göz atabilirsiniz.

Hayatını monoton diye yargılıyorsan ya kendini sorgulama ya da hayatı daki insanları. Çünkü hayatını renkli yapan da sevdiğin insanlardır hayatını karanlığa çeviren yine onlardır.
Ne durumda olursan ol ama yalan söylemeyi yeğleme. Çünkü en iyi yalan bile söyleyeceğin doğrunun yanında ateş gibi kalır.

İlginizi Çekebilir:  Meftun Nedir? Kime Denir?

Güzel Sözler 2020

Her önüne çıkan soruna engel deme çümkü engeller güç aşılır ancak önüne çıkan engele tecrübe gözüyle bakarsan tecrübe kolay kazanılır.

Hayatının masallarda olduğu gibi mutlu sürmesini istiyorsan masal kahramanı gibi masum insanlarla hayatını daim ettir.

Çileli bir hayat yolundan geçiyorsun diye üzülme çünkü yaşadığın her acı seni daha güçlü kılar. Mutlu ve yapmacık hayatlar aciz insanların işidir.

İlginizi Çekebilir:  Ubudiyet Nedir? Ne Demek? Cümle İçi Kullanımı ve Kökeni?

Sağlığından ve hayat standartlarından yakınıyorsan önce alışkanlıklarını değiştirmelisin. Çünkü kazandığın her bir alışkanlık hayatına yön verir.

Zirveye çıkmaya cesaretin yoksa yalnızca zirveye çıkanları izlemekle kalırsın. O yüzden boş yere hayaller kurma.

Kimseye zarar vermeden hedefine ulaşmak istiyorsan kar tanelerini seyret bak gör onlar nasıl da birbirlerine dokunmadan ulaşıyorlar yeryüzüne.

Gülüşlerine yalnızca iyiliği sığdırmalısın başkasının acısını kahkalarına katmamalısın. Çünkü bu sadece acizlerin yaptığıdır.
Her ne kadar zirveye ulaşsan da arada bir arkana dönüp bakmalısın. Çünkü geçmişini silersen özünde ne olduğunu hatırlamazsın.

Kaynak: http://www.eguzelsozler.com

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Ko cuce