Haber Global Sunucusu Bilgehan Atay Kimdir? Kaç Yaşında? Boyu? Eşi Kim?

Bilgehan Atay kimdir, nereli ve kaç yaşında, boyu kaç, kilosu, evli mi bekar mı? Daha önceki yazılarımızda binlerce kişinin biyografisini ve bazı sunucu ve spikerlerin yaşamlarını burada sizlerle paylaşmıştık. Bu yazımızda ise kısaca sunucu ve spiker Bilgehan Atay’dan söz edeceğiz.

Bilgehan Atay Kimdir?

  • Sunucu/Spiker.

Tam adı Bigehan Atay Memmi’dir. Lisans eğitimini Anadolu Üniversitesi İşletme Fakültesi’nde tamamlayan Bilgehan Atay, meslek hayatına ise 2002 senesinde Dünya Haber ve Reklam ajansında başlamıştır. 2004 ile 2007 yılları arasında Sky TURK’te Yüksek Yargı ve Başbakanlık muhabiri olarak görev yapan Bilgehan Atay, sonrasında ise 2009 yılında TRT’de göreve başlamış ve TRT Avaz ekranlarında yayınlanan ”Türk Kahvesi” adlı programı sunmuştur. Bilgehan Atay, ayrıca TRT Belgesel ekranlarında yayınlanan Keyif Peşinde adlı programı sunmuştur. Başarılı sunucu ve spiker Bilgehan Atay, 2010 senesinde Kanal B’ye transfer olmuş; bu kanal bünyesinde Güne Bakış adlı haber kuşağını sunmuştur. Sunucu Bilgehan Atay, ayrıca bu kanal bünyesinde 2019 yılına kadar ana haber spikeri olarak çalışmıştır. Spikerlik görevinin yanı sıra Hacette Üniversitesi tarafından organize edilen Türkçe konuşma yarışmasında ise 2 sene boyunca jüri üyeliği görevinde bulunmuştur. Başarılı sunucu ve spiker Bilgehan Atay, son olarak Haber Global’e transfer olmuş ve bu kanalda hafta sonu haberlerini sunmaya başlamıştır. Bilgehan Atay, 2020 yılında Çetin Memmi ile evlenmiştir. Bilgehan Atay’ın kaç yaşında olduğu bilinmiyor ancak 35-40 yaşları arasında olduğu tahmin edilmektedir. Boyu ve kilosu bilgileri de bilinmemektedir.

İlginizi Çekebilir:  Melisa Doğu Kimdir? Nereli ve Kaç Yaşında? Boyu? Sevgilisi?

Bilgehan Atay ile İlgili Aramalar

Google’da Bilgehan Atay ile ilgili arama yapan kullanıcılar aynın zamanda şunları da aradı; Bilgehan Atay yaş Bilgehan Atay kaç yaşında Bilgehan Atay evlendi Bilgehan Atay KİMDİR kaç yaşında Bilgehan Atay Instagram Bilgehan atay ekşi Bilgehan Atay biyografi Bilgehan Atay kac yaşında

İlginizi Çekebilir:  A Para ve A Haber Sunucusu Eda Ulusoy Kimdir? Nereli ve Kaç Yaşında? Evli mi? Boyu?

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

e sigara