Leyla Kader İlhan Kimdir? Nereli ve Kaç Yaşında? Boyu? Eşi? Oynadığı Diziler?

Leyla Kader İlhan kimdir, nereli ve kaç yaşında, boyu kaç, oynadığı diziler? Daha önceki yazılarımızda çeşitli meslek gruplarından binlerce kişinin biyografisini ve bazı oyuncuların yaşamlarını burada sizlerle paylaşmıştık. Bu yazımızda ise kısaca Leyla Kader İlhan’dan söz edeceğiz.

Leyla Kader İlhan Kimdir?

  • Oyuncu.

23 Temmuz 1970 tarihinde Samsun’da dünyaya gelen Leyla Kader İlhan, lisans eğitimini Ankara Üniversitesi Dil Tarih Coğrafya Fakültesi Tiyatro Bölümü’nde tamamlamıştır. Mezun olduktan sonra çeşitli dizilerde görev alan Leyla Kader İlhan, ilk olarak Hayat Yolunda dizisinde rol almış ve ardından da Aşkların En Güzeli adlı filmde görev alan Leyla Kader İlhan, aynı zamanda “Senden Bana Kalan” adlı sinema filminde de görev almıştır.

Başarılı oyuncu Leyla Kader İlhan, daha sonra ise Kanal D ekranlarında yayınlanan “Kara Yazı” adlı dizide Haluk Bilginer, Zeynep Çamcı, Emre Kınay ve Ushan Çakır ile beraber rol almıştır. Başarılı oyuncu İlhan, sonrasında ise Avlu adlı dizide Meral rolünde oynamıştır. Başarılı oyuncu Leyla Kader İlhan, son olarak SHOW TV ekranlarında yayınlanan Ramo adlı dizide Neriman Kurt rolünde oynamıştır.

Boyu ve Kilosu?

  • Başarılı oyuncu Leyla Kader İlhan 1.66 m boyundadır ve 55 kilodur.

Instagram hesabından da aktif olarak paylaşımlarda bulunan Leyla Kader İlhan, oyunculuk çalışmalarına devam ediyor. Başarılı oyuncu Leyla Kader İlhan hakkında merak edilen aslen nereli, annesi babası kardeşleri kimdir, ne iş yapıyor gibi soruların yanıtlarını en kısa sürede sizlerle paylaşacağız.

Leyla Kader İlhan ile İlgili Aramalar

Google’da Leyla Kader İlhan ile ilgili arama yapan kullanıcılar aynı zamanda şunları da aradı; Volkan Yosunlu Leyla Kader İlhan Kimdir Leyla Kader İlhan Instagram Leyla Kader İlhan Avlu Efsane Odağ Leyla kader ilhan ramodan ayrıldı mı Leyla Kader İlhan oynadığı diziler Leyla Kader İlhan Ramo

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.