Haber Global Sunucusu Süheyla Demir Kimdir? Nereli ve Kaç Yaşında? Boyu? Evli mi?

Süheyla Demir kimdir, nereli ve kaç yaşında, boyu kaç, evli mi bekar mı? Daha önceki yazılarımızda çeşitli meslek gruplarından binlerce kişinin biyografisini ve bazı sunucu ve spikerlerin yaşamlarını burada sizlerle paylaşmıştık. Bu yazımızda ise kısaca Haber Global sunucusu Süheyla Demir’den söz edeceğiz.

Süheyla Demir Kimdir?

  • Sunucu.

1986 yılında Bulgaristan’ın Varna kentinde dünyaya gelen Süheyla Demir, lisans eğitimini Yıldız Teknik Üniversitesi Siyaset Bilimi ve Uluslararası İlişkiler Bölümü’nde tamamlamıştır. Aynı zamanda Galatasaray Üniversitesi’nde AB sertifika programına katılmıştır. Yüksek lisansını ise Moskova’da Dostluk ve Barış Üniversitesi’nde (RUDN) Uluslararası İlişkiler Bölümü’nde tamamlamış, tezini ise “Rusya Devlet Başkanı Vladimir Putin’in Yeni Avrasyacılık Politikası” üzerine yazmıştır. Bu zamana kadar Habertürk Dış Haberler editörü, Sputnik Türkiye program editörü gibi çeşitli görevlerde çalışmıştır.

Diyalog Anlatım ve İletişim Akademi’de spikerlik ve diksiyon üzerine dersler alan Süheyla Demir, Rusça ve İngilizce bilmektedir. Süheyla Demir son olarak Haber Global’de dış haber müdürü olarak çalışmaktadır. Zaman zaman Haber Global’de yayınlanan çeşitli programlarda da yorumlarda bulunmaktadır.

Instagram hesabından da aktif olarak paylaşımlarda bulunan Süheyla Demir hakkında merak edilen aslen nereli, annesi babası kardeşleri kim gibi, boyu kilosu kaç gibi soruların yanıtlarını en kısa sürede sizlerle paylaşacağız.

Süheyla Demir ile İlgili Aramalar

Google’da Süheyla Demir ile ilgili arama yapan kullanıcılar aynı zamanda şunları da aradı; Süheyla Demir biyografi Süheyla Demir evlimi Süheyla demir ekşi Süheyla demir Instagram Süheyla Demir boyu Süheyla Demir Haber Global Avukat Süheyla DEMİR Süheyla Demir Twitter

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.