Biyografi

Youtube Fenomeni Kadir Hoca Kimdir? Nereli ve Kaç Yaşında?

İnternet aleminde fitness dünyasına yeni bir bakış getirmiş olan Kadir Hoca, Youtube üzerinden paylaştığı ‘Merdivenaltı Fitness Ansiklopedisi’ isimli video ile meşhur olmuştur. Asıl ismi ‘Kadir Özkaraarslan’ olan Kadir Hoca küfürlü ancak samimi konuşmalarıyla birlikte insanlara keyifli dakikalar yaşattığı için gündeme gelmiştir. Muhtemelen bu yazıya Instagram Reels ya da Tiktok üzerinde gördüğünüz bir videosu üzerine merak ederek geldiniz. O halde nereli olduğunu da açıklayalım.

Kadir Hoca Kocaeli İzmit’lidir. Yaşı 55’tir. Boyu ve kilosu hakkında net bilgi bulamasak da bu konu hakkında bilgisi olan okurlarımız aşağı yorum kısmına detaylı olarak yazarlarsa herkes faydalanmış olacaktır.

Kadir Hoca en meşhur sözleri;

  • İkinci gün, ama devam et kanka.
  • Neredeyse boş yapacak.
  • Şöyle bir baktım karıya senin .. der gibi.

Bu kadar meşhur olmasının başlıca sebebi ise az önce belirttiğimiz gibi fazlasıyla samimi tavırlarıdır. Çok kısa sürede Youtube kanalı 100.000 aboneyi geçmiştir. Umarız ilerleyen dönemlerde daha büyük kitlelere ulaşır. Ancak fitness, vücut geliştirme camiası tarafından bilgisiz, cahil olduğu şeklinde ağır eleştirilere zaman zaman konu olmaktadır. Örneğin, Savaş Cebeci ile buna benzer bir konudaki tartışmalarında davalık olmuştur.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Sponsorlu Bağlantılar: R10 Blog - Sorum Var - evden eve nakliyat - Hedera Güncel - Takipçi Satın Al - TikTok beğeni hilesi - Rfid etiket - saç ekimi - vds