Ekonomi

Hafta Sonu Kredi Çekilir mi?

Kredi işlemleri için her zaman aciliyeti olmayan keyfi durumlarda değil, acil nakit ihtiyacı gibi durumlarda da 7/24 paraya ihtiyacınız olabilir. Bu sebepten dolayı cumartesi, pazar hafta sonu günlerinde de paraya ihtiyacınız olabilir. Bu makalemizde sizlere hafta sonu kredi nasıl çekilir? Bundan bahsedeceğiz. 

Normal şartlarda, büyük miktarlarda kredi tutarını çekebilmek için banka şubesini ziyaret etmeniz gerekmektedir. Ev, araba kredileri hafta sonu çekilmez. Ancak ihtiyaç kredisi sayılabilecek miktarlarda sayılan 100 bin TL gibi tutarlara kadar olan paraları hafta sonu çekmenin bir yolu olabilir.

Eğer kredi notunuz yüksek ve ödemeleriniz düzenliyse bu noktada şansınız çok daha yüksek olacaktır. Bahsettiğimiz şey mobil bankacılık uygulamaları üzerinden para çekmek. Buradan başvuruda bulunduğunuz takdirde belgesiz evraksız hafta sonu, bayramda, tatilde kredi çekebilirsiniz.

Bunun dışında son bir yöntem olarak ise yine internet bankacılığı kullanarak kredi kartınıza yeni ve ihtiyacınız kadar limit tanımlayabilirsiniz. Bu yöntemlerin dışında hafta sonu kredi çekmenin hiçbir yolu bulunmamaktadır.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.