Biyografi

Hakan Çelenk Kimdir? Kaç Yaşında? Nereli? Eşi Kim?

Hakan Çelenk kimdir, aslen nereli ve kaç yaşında, evli mi bekar mı? Daha önceki yazılarımızda çeşitli meslek gruplarından binlerce kişinin biyografisini ve bazı gazetecilerin yaşamlarını burada sizlerle paylaşmıştık. Bu yazımızda ise ayrıca Hakan Çelenk’ten söz edeceğiz.

Hakan Çelenk Kimdir?

  • Gazeteci.

1990 yılında Ankara Atatürk Anadolu Lisesi’nden mezun olan Hakan Çelenk, lisans eğitimini ise İstanbul Üniversitesi İngilizce İktisat bölümünde tamamlamıştır. 1994 yılında Cumhuriyet gazetesinde meslek hayatına adım atan Hakan Çelenk, 1997 yılında ise Yeni Yüzyıl gazetesinde çalışmaya başlamıştır. Gazeteci Hakan Çelenk, 1999’da ise Radikal’de editör, yazı işleri yönetmeni ve yazı işleri müdürü gibi görevlerde bulunmuştur. Hakan Çelenk 2012 ile 2017 yılları arasında Posta gazetesinde çalışmıştır. Gazeteci Hakan Çelenk şimdilerde ise halktvcomtr’nin Genel Yayın Yönetmeni olarak kariyerine devam etmektedir.

Twitter hesabından da aktif olarak paylaşımlarda bulunan Hakan Çelenk, gazeteciliğe devam etmekle beraber Halk TV’deki çeşitli programlara da yorumcu olarak katılmaktadır. Gazeteci Hakan Çelenk hakkında merak edilen aslen nereli, annesi babası kardeşleri, eşi kim gibi soruların yanıtlarını en kısa sürede sizlerle paylaşacağız.

kaynakça

  • haberler.com, (haber: Hakan Çelenk kimdir? Hakan Çelenk biyografisi nedir?, erişim tarihi: 9 Nisan 2022).
  • halktv.com.tr, (Hakan Çelenk, erişim tarihi: 9 Nisan 2022).
  • posta.com.tr, (Hakan Çelenk köşe yazıları, erişim tarihi: 9 Nisan 2022).

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.