Hakan İlçin Kimdir? Nereli ve Kaç Yaşında? Boyu? Eşi? Oynadığı Diziler?

Hakan İlçin kimdir, nereli ve kaç yaşında, boyu kaç, oynadığı diziler? Daha önceki yazılarımızda çeşitli meslek gruplarından binlerce kişinin biyografisini ve bazı oyuncuların yaşamlarını burada sizlerle paylaşmıştık. Bu yazımızda ise kısaca Hakan İlçin’den söz edeceğiz.

Hakan İlçin Kimdir?

  • Oyuncu.

Tam adı Kerem Hakan İlçin’dir. 23 Temmuz 1970 tarihinde Almanya’nın Münih kentinde dünyaya gelen Hakan İlçin, lisans eğitimini ise Chicago’da Harper Koleji’nde tamamlamıştır. Daha sonra İstanbul’a dönen Hakan İlçin, burada Müjdat Gezen Sanat Tiyatro Bölümü’nde oyunculuk üzerine eğitimler almıştır. İlk oalrak Digiturk ve Oral B gibi çeşitli firmaların reklamlarında görev alan Hakan İlçin, bu zamana kadar İçimdeki Fırtına, İnsanlık Suçu, Avlu, Dudullu Postası, Çoban Yıldızı, Kirpi, Kurtlar Vadisi Gladyo, İşler Güçler ve İncir Reçeli gibi çeşitli yapımlarda rol almıştır.

İlginizi Çekebilir:  Rüya Coriç Kimdir? Nereli ve Kaç Yaşında? Boyu? Sevgilisi? Oynadığı Diziler?

Boyu ve Kilosu?

  • Başarılı oyuncu Hakan İlçin 1.88 m boyundadır ve 82 kilodur.

Instagram hesabından da aktif olarak paylaşımlarda bulunan Hakan İlçin, oyunculuk çalışmalarına da devam etmektedir. Başarılı oyuncu Hakan İlçin hakkında merak edilen aslen nereli, annesi babası kardeşleri kimdir, ne iş yapıyor gibi soruların yanıtlarını en kısa sürede sizlerle paylaşacağız.

İlginizi Çekebilir:  Gaye Turgut Evin Kimdir? Nereli ve Kaç Yaşında? Boyu? Eşi Kimdir? Oynadığı Diziler?

Hakan İlçin ile İlgili Aramalar

Google’da Hakan İlçin ile ilgili arama yapan kullanıcılar aynı zamanda şunları da aradı; Hakan İlçin aslen nereli, Hakan İlçin kimdir nerelidir, Hakan İlçin kim nereli, Hakan İlçin boyu kaç, Hakan İlçin kilosu ne, Hakan İlçin oynadığı diziler, Hakan İlçin instagram hesabı, Hakan İlçin gladyo

İlginizi Çekebilir:  Cem Cücenoğlu Kimdir? Nereli ve Kaç Yaşında? Boyu? Eşi? Oynadığı Diziler?

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

e sigara