Tarık Fidan Kimdir? Nereli ve Kaç Yaşında? Boyu? Eşi? Oynadığı Diziler?

Tarık Fidan kimdir, nereli ve kaç yaşında, boyu kaç, oynadığı diziler? Daha önceki yazılarımızda çeşitli meslek gruplarından binlerce kişinin biyografisini ve bazı oyuncuların yaşamlarını burada sizlerle paylaşmıştık. Bu yazımızda ise kısaca Tarık Fidan’dan söz edeceğiz.

Tarık Fidan Kimdir?

  • Oyuncu.

17 Nisan 1981 tarihinde dünyaya gelen Tarık Fidan, bu zamana kadar çeşitli dizilerde rol almıştır. Başarılı oyuncu Tarık Fidan, Ergün Demir’den kamera önü oyunculuk eğitimleri almış; daha sonra da Başkent İletişim Bilimleri Akademisi’nde diksiyon dersleri almıştır. Başarılı oyuncu Tarık Fidan, oyunculuk çalışmalarına devam etmektedir.

İlginizi Çekebilir:  Tiktok Fenomeni Emrullaholg Kimdir? Nereli? Kaç Yaşında?

Boyu ve Kilosu?

  • Başarılı oyuncu Tarık Fidan 1.82 m boyundadır ve 78 kilodur.

Instagram hesabından da aktif olarak paylaşımlarda bulunan Tarık Fidan, oyunculuk çalışmalarına da devam etmektedir. Başarılı oyuncu Tarık Fidan hakkında merak edilen aslen nereli, annesi babası kardeşler kimdir, ne iş yapıyor gibi soruların yanıtlarını en kısa sürede sizlerle paylaşacağız.

İlginizi Çekebilir:  Habertürk Muhabiri Arzu Kaya Kimdir? Nereli ve Kaç Yaşında? Boyu? Evli mi?

Tarık Fidan ile İlgili Aramalar

Google’da Tarık Fidan ile ilgili arama yapan kullanıcılar aynı zamanda şunları da aradı; Tarık Fidan aslen nereli, Tarık Fidan kimdir nerelidir, Tarık Fidan kim nereli, Tarık Fidan boyu kaç, Tarık Fidan kilosu, Tarık Fidan boy kilo, Tarık Fidan oynadığı diziler, Tarık Fidan instagram hesabı

İlginizi Çekebilir:  Yağmur Çokgenç Kimdir? Nereli ve Kaç Yaşında? Boyu? Evli mi? Oynadığı Diziler?

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

e sigara