Hakan Karahan Kimdir? Nereli ve Kaç Yaşında? Boyu? Eşi? Oynadığı Diziler?

Hakan Karahan kimdir, nereli ve kaç yaşında, boyu kaç, evli mi bekar mı? Daha önceki yazılarımızda çeşitli meslek gruplarından binlerce kişinin biyografisini ve bazı oyuncuların yaşamlarını burada sizlerle paylaşmıştık. Bu yazımızda da kısaca Hakan Karahan’dan söz edeceğiz.

Hakan Karahan Kimdir?

  • Oyuncu.

1960 yılında İstanbul’da dünyaya gelen Hakan Karahan, lise eğitimini Robert Koleji’nde tamamlamıştır. Miami Üniversitesi’nde İşletme üzerine eğitim alan Hakan Karahan, mesleki hayatına ise Amerika’da başlamıştır. 2003 yılına kadar meslek hayatına devam eden Hakan Karahan, aynı zamanda uzun yıllar boyunca voleybol oynamıştır. 1990 senesinden beri aikido yapmaktadır. Bu zamana kadar çeşitli dizi ve filmlerde oynayan Hakan Karahan, bu zamana kadar Kadın, Kasap Havası, Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz, Senden Bana Gelen Gece, Kaçak, Zeytin Tepesi, Yüreğine Sor, Ateşin Düştüğü Yer, Kaptan Feza, Gölgesizler ve Sağır Oda gibi çeşitli dizi ve filmlerde rol almıştır. Başarılı oyuncu Hakan Karahan, son olarak FOX TV ekranlarında yayınlanan Yasak Elma adlı dizide Nadir karakterine hayat vermiştir. Başarılı oyuncu ayrıca uzun yıllardır şarkıcı Candan Erçetin’le beraberdir.

İlginizi Çekebilir:  Ufuk Uras Kimdir? Aslen Nereli? Kaç Yaşında? Siyasi Hayatı ve Görüşleri

Rol Aldığı Projeler;

  • 2020 – Sen Çal Kapımı (Şef Alexander)
  • 2018 – Yasak Elma (Nadir Kılıç)
  • 2017- Kadın (Nezir)
  • 2014 – Zeytin Tepesi (Ragıp Tolunay)
  • 2006 – Sağır Oda

Boyu ve Kilosu?

  • Başarılı oyuncu Hakan Karahan 1.76 m boyundadır ve 72 kilodur.
İlginizi Çekebilir:  Sophia Thomalla Kimdir?

Insatgram hesabından da aktif olarak paylaşımlarda bulunan Hakan Karahan, oyunculuk çalışmalarına da devam etmektedir. Başarılı oyuncu Hakan Karahan hakkında merak edilen aslen nereli, annesi babası kardeşleri, ne iş yapıyor gibi soruların yanıtlarını en kısa sürede sizlerle paylaşacağız.

Hakan Karahan ile İlgili Aramalar

İlginizi Çekebilir:  Yasemin Şefkatli Kimdir? Nereli ve Kaç Yaşında? Boy Kilo

Google’da Hakan Karahan ile ilgili arama yapan kullanıcılar aynı zamanda şunları da aradı; Hakan Karahan Boyu Hakan Karahan eşi Hakan karahan Instagram hakan karahan’ın oğlu hakan karahan’ın oğlu kaan Hakan Karahan Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz Hakan Karahan dizileri Hakan Karahan Kadın

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

e sigara