Biyografi

Haki Biçici Kimdir? Nereli ve Kaç Yaşında? Boyu? Eşi? Oynadığı Diziler?

Haki Biçici kimdir, nereli ve kaç yaşında, boyu kaç, oynadığı diziler? Daha önceki yazılarımızda çeşitli meslek gruplarından binlerce kişinin biyografisini ve bazı oyuncuların yaşamlarını burada sizlerle paylaşmıştık. Bu yazımızda ise sizlere kısaca Haki Biçici’den söz edeceğiz.

Haki Biçici Kimdir?

– Oyuncu.

11 Şubat 1982 tarihinde Ankara’da dünyaya gelen Haki Biçici, lisans eğitimini ise Sakarya Üniversitesi’nde tamamlamıştır. Özellikle Maria ve Mustafa adlı dizide Şahin Candemir karakteriyle dikkatleri üzerine çekmeyi başarmıştır. Başarılı oyuncu Haki Biçici, oyunculuk çalışmalarına da devam etmektedir. Başarılı Haki Biçici, Derya Karadaş ile evlidir. Başarılı oyuncu Haki Biçici daha öncesinde ise alan Dünya, Hanımın Çiftliği gibi dizilerde görev almıştır.

Boyu ve Kilosu?

  • Başarılı oyuncu Haki Biçici 1.80 m boyundadır ve 75 kilodur.

Instagram hesabından da aktif olarak paylaşımlarda bulunan Haki Biçici, oyunculuk çalışmalarına da devam etmektedir. Başarılı oyuncu Haki Biçici hakkında merak edilen aslen nereli, annesi babası kardeşleri kimdir, ne iş yapıyor gibi soruların yanıtlarını en kısa sürede sizlerle paylaşacağız.

Haki Biçici ile İlgili Aramalar

Google’da Haki Biçici ile ilgili arama yapan kullanıcılar aynı zamanda şunları da aradı; Haki Biçici aslen nereli? Haki Biçici hangi dizide oynadı? Haki Biçici kaç yaşında? Derya Karadaş evlendi mi?, Derya Karadaş Haki Biçici Aslen Nereli Haki Biçici Kürt Haki Biçici kaç yaşında Haki Biçici Kürt mü Haki Biçici Kimdir Haki Biçici vikipedi Haki Biçici alevi

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Sponsorlu Bağlantılar: R10 Blog - Sorum Var - evden eve nakliyat - Hedera Güncel - Takipçi Satın Al - TikTok beğeni hilesi - Rfid etiket - saç ekimi - vds