Mustafa Açılan Kimdir? Nereli ve Kaç Yaşında? Boyu? Evli mi? Oynadığı Diziler?

Mustafa Açılan kimdir, nereli ve kaç yaşında, boyu kaç, oynadığı diziler? Daha önceki yazılarımızda çeşitli meslek gruplarından binlerce kişinin biyografisini ve bazı oyuncuların yaşamlarını burada sizlerle paylaşmıştık. Bu yazımızda ise kısaca Mustafa Açılan’dan söz edeceğiz.

Mustafa Açılan Kimdir?

  • Oyuncu.

27 Şubat 1987 tarihinde İstanbul’da dünyaya gelen Mustafa Açılan, lisans eğitimini Kazakistan’da İşletme üzerine almıştır. Aynı zamanda özel oyunculuk üzerine de eğitimler almıştır. İlk oyunculuk deneyimini ise 2016 senesinde Kanıt: Ateşin Üstünde adlı dizide yaşamıştır. Sonrasında Babamın Günahları adlı dizide rol alan Mustafa Açılan, ardından da ATV ekranlarında yayınlanan Bir Zamanlar Çukurova adlı dizide Veli rolünde oynamaktadır. Başarılı oyuncu Mustafa Açılan, son olarak Maria ile Mustafa adlı dizide Galip rolünde oynamıştır.

İlginizi Çekebilir:  Lee Jin Wook Kimdir? Boy? Kilo? Sevgilisi

Boyu ve Kilosu?

  • Başarılı oyuncu Mustafa Açılan 1.78 m boyundadır ve 72 kilodur.

Instagram hesabından da aktif olarak paylaşımlarda bulunan Mustafa Açılan, oyunculuk çalışmalarına da devam etmektedir. Başarılı oyuncu Mustafa Açılan hakkında merak edilen aslen nereli, annesi babası kardeşleri kimdir gibi soruların yanıtlarını en kısa sürede sizlerle paylaşacağız.

İlginizi Çekebilir:  Cansu Dengey Acar Kimdir? Nereli ve Kaç Yaşında? Eşi Kim?

Mustafa Açılan ile İlgili Aramalar

Google’da Mustafa Açılan ile ilgili arama yapan kullanıcılar aynı zamanda şunları da aradı; Mustafa açılan ekşi Mustafa açılan Instagram Mustafa Açılan Sevgilisi Mustafa açılan Maria ile Mustafa Mustafa Açılan Dizileri Mustafa Açılan Boyu Mustafa Açılan kaç Yaşında Mustafa Açılan Kimdir

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

nişan elbisesi