Biyografi

Harun Özer Kimdir? Nereli ve Kaç Yaşında? Boyu? Dizileri?

Harun Özer kimdir, nereli ve kaç yaşında, ne iş yapıyor? Daha önceki yazılarımızda çeşitli meslek gruplarından binlerce kişinin biyografisini ve bazı oyuncuların yaşamlarını burada sizlerle paylaşmıştık. Bu yazımızda ise ayrıca Harun Özer’den söz edeceğiz.

Harun Özer Kimdir?

  • Oyuncu.

1967 yılında Eskişehir’de dünyaya gelen Harun Özer, dizi-film ve tiyatro oyuncusudur. Lisans eğitimini Anadolu Üniversitesi Devlet Konservatuvarı Tiyatro Oyunculuğu Bölümü’nde tamamlamıştır. Mezuniyetinin ardından devlet tiyatrolarında çalışmaya başlayan Harun Özer, 1997-98’de Diyarbakır Devlet Tiyatrosu’nda sanat yönetmenliği yapmıştır. 2000’den sonra da Ankara Devlet Tiyatrosu’nda görev almaya başlamıştır. Bu zamana kadar birçok projede oyuncu, rejisör ve senarist olarak çalışmıştır. Harun Özer aynı zamanda Anadolu Üniversitesi Devlet Konservatuvarı’nda da dersler vermiştir.

Instagram hesabından da paylaşımlarda bulunan Harun Özer, aynı zamanda ATV ekranlarında yayınlanan Maraşlı adlı dizide devam etmektedir. Başarılı oyuncu Harun Özer hakkında merak edilen aslen nereli, annesi babası kardeşleri kim, boyu kilosu kaç gibi soruların yanıtlarını en kısa sürede sizlerle paylaşacağız.

kaynakça:

  • biliyo.org, Harun Özer, erişim tarihi: 9 Aralık 2022
  • yapikrediyayinlari.com.tr, Harun Özer, erişim tarihi: 9 Aralık 2022

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Sponsorlu Bağlantılar: R10 Blog - Sorum Var - evden eve nakliyat - Hedera Güncel - Takipçi Satın Al - istanbul evden eve nakliyat - TikTok beğeni hilesi - Rfid etiket - saç ekimi