Biyografi

Hasan Ballıktaş Kimdir? Kaç Yaşında? Boyu? Dizileri?

Hasan Ballıktaş kimdir, nereli ve kaç yaşında, boyu kilosu kaç, oynadığı dizi ve filmler nelerdir? Daha önceki yazılarımızda çeşitli meslek gruplarından binlerce kişinin biyografisini ve bazı oyuncuların yaşamlarını burada sizlerle paylaşacağız.

Hasan Ballıktaş Kimdir?

  • Oyuncu.

10 Nisan 1962 yılında dünyaya gelen Hasan Ballıktaş, aslen Sivaslıdır. Lisans eğitimini Ankara Üniversitesi Tiyatro Bölümü’nde tamamlayan Hasan Ballıktaş, oyunculuğunun yanı sıra müzikle de bir hayli ilgilidir; bağlama, kaval ve kabak kemane gibi enstrümanlara çalabilmektedir. Bu zamana kadar birçok dizi ve filmde rol alan Hasan Ballıktaş, Yaralı Kuşlar adlı dizide de Hasan karakterine hayat vermiştir.

Hasan Ballıktaş

Boyu ve Kilosu?

  • Başarılı oyuncu Hasan Ballıktaş 1.77 m boyundadır ve 80 kilodur.

Instagram hesabından da aktif olarak paylaşımlarda bulunan Hasan Ballıktaş, oyunculuk çalışmalarına da devam etmektedir. Başarılı oyuncu Hasan Ballıktaş hakkında merak edilen annesi babası kardeşleri eşi kim gibi soruların yanıtlarını en kısa sürede sizlerle paylaşacağız.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Sponsorlu Bağlantılar: R10 Blog - Sorum Var - evden eve nakliyat - Hedera Güncel - Takipçi Satın Al - TikTok beğeni hilesi - Rfid etiket - saç ekimi - vds