Hasan Basri Akdemir Kimdir? Kaç Yaşında? Evli mi? Boyu?

Hasan Basri Akdemir kimdir, nereli ve kaç yaşında, boyu kilosu kaç? Daha önceki yazılarımızda çeşitli meslek gruplarından binlerce kişinin biyografisini ve bazı oyuncuların yaşamlarını burada sizlerle paylaşmıştık. Bu yazımızda ise ayrıca Hasan Basri Akdemir’den söz edeceğiz.

Hasan Basri Akdemir Kimdir?

  • Gazeteci.

27 Haziran’da dünyaya gelen Hasan Basri Akdemir, 2013 yılında Malatya İnönü Üniversitesi’nde Siyaset Bilimi ve Kamu Yönetimi Bölümü’ne başlamıştır. Akdemir, bölümünden 2017 yılında mezun olmuştur. 2019 yılında ise İstanbul Gelişim Üniversitesi Siyaset Bilimi ve Uluslararası İlişkiler bölümünde yüksek lisansa başlamış, bölümünden 2021 yılında başarıyla mezun olmuştur. Kasım 2017’de TV5 bünyesinde editör olarak çalışmaya başlayan Hasan Basri Akdemir, sonrasında yine aynı kurumda moderatör olarak çalışmaya başlamıştır. Hasan Basri Akdemir, günümüzde de Habertürk gibi çeşitli ulusal kanallarda gündeme ilişkin merak edilenlere ilgi çekici yorumlar yapmaktadır. Hasan Basri Akdemir, sosyal medya hesabından Emel Okuşluğ ile ilişkisi olduğunu belirtmiştir.

Instagram hesabından da paylaşımlar yapan Hasan Basri Akdemir, gazetecilik ve editörlük çalışmalarına da devam etmektedir. Gazeteci Hasan Basri Akdemir hakkında merak edilen evli mi, boyu kilosu, annesi babası kim gibi soruların yanıtlarını en kısa sürede sizlerle paylaşacağız.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.