Serkan Toper Kimdir? Kaç Yaşında? Boyu? Evli mi?

Serkan Toper kimdir, nereli ve kaç yaşında, boyu kaç? Daha önceki yazılarımızda çeşitli meslek gruplarından binlerce kişinin biyografisini ve bazı siyasi isimlerin yaşamlarını burada sizlerle paylaşmıştık. Bu yazımızda ise ayrıca Serkan Toper’den söz edeceğiz.

Serkan Toper Kimdir?

  • Avukat.

13 Mart 1979 tarihinde Denizli’nin Sarayköy ilçesinde dünyaya gelen Serkan Toper, aslen Karslıdır. İlkokul eğitimine Sivas’ta başlayan Serkan Toper, lise eğitimini ise İzmir’de tamamlamıştır. Serkan Toper, lisans eğitimini ise Marmara Üniversitesi Hukuk Fakültesi’nde tamamlamıştır. Toper, 2002 senesinde avukatlık mesleğini icra etmeye başlamıştır. Ticaret hukuku, İş Hukuku ve Medya Hukuku gibi alanalrda uzmanlık sağlayan Serkan Toper, MHP’nin Spor ve Sanattan Sorumlu İstanbul İl Başkan Yardımcılığı görevinde bulunmuştur.

2001 senesinde Ata Hukuk ve Danışmanlık Hukuk Bürosu’nu kuran Serkan Toper, kısa süre içerisinde Ankara, İstanbul, İzmir ve Samsun’da şubeler açmıştır. 2019 yerel seçimlerinde MHP’nin Beşiktaş belediye başkan aday adayı olmuş ancak kazanamamıştır. Serkan Toper, bunun yanı sıra sık sık Habertürk, Haber Global ve TV 100 gibi kanallarda gündeme ilişkin konuları hukuki açıdan değerlendirmekte ve görüşlerini kamuoyuna açıklamaktadır.

Instagram hesabından da aktif olarak paylaşımlarda bulunan Serkan Toper, avukatlık kariyerine de devam etmektedir. Serkan Toper hakkında merak edilen aslen nereli, annesi babası kardeşleri kimdir, evli mi gibi soruların yanıtlarını en kısa sürede sizlerle paylaşacağız.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.