Biyografi

Hatice Deniz Kimdir? Nereli? Kaç Yaşında? Boyu? Dizileri?

Hatice Deniz kimdir, nereli ve kaç yaşında, boyu kilosu kaç, oynadığı dizi ve filmler nelerdir? Daha önceki yazılarımızda çeşitli meslek gruplarından binlerce kişinin biyografisini ve bazı oyuncuların yaşamlarını burada sizlerle paylaşmıştık. Bu yazımızda ise ayrıca Hatice Deniz’den söz edeceğiz.

Hatice Deniz Kimdir?

  • Oyuncu.

Hatice Deniz, oyuncu olarak bilinmektedir ve oyunculuk faaliyetlerini Günfer Günaydın Ajans bünyesinde sürdürmektedir. Hatice Deniz aynı zamanda Aldatmak adlı dizinin oyuncu kadrosunda da yer almaktadır. Genç oyuncu Hatice Deniz, söz konusu dizide Yusuf Çim, Neyra Kayabaşı, Burak Acar, Kerem Müsligil, Batuhan Sel, Merve Altınkaya, Asena Girişken, Mustafa Uğurlu, Feyza Sevil Güngör ve Canan Ürekil gibi isimlerle beraber rol almaktadır.

Instagram hesabından da aktif olarak paylaşımlarda bulunan Hatice Deniz, oyunculuk çalışmalarına da hali hazırda devam etmektedir. Başarılı oyuncu Hatice Deniz hakkında merak edilen aslen nereli, annesi babası kardeşleri kim, boyu kilosu kaç, sevgilisi var mı gibi soruların yanıtlarını en kısa sürede sizlerle paylaşacağız.

kaynakça:

  • biliyo.org, Hatice Deniz, erişim tarihi: 5 Eylül 2022

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.