Biyografi

Arda Atak Kimdir? Nereli? Kaç Yaşında? Boyu? Dizileri?

Arda Atak kimdir, nereli ve kaç yaşında, boyu kilosu kaç, oynadığı dizi ve filmler nelerdir? Daha önceki yazılarımızda çeşitli meslek gruplarından binlerce kişinin biyografisini ve bazı oyuncuların yaşamlarını burada sizlerle paylaşmıştık. Bu yazımızda ise ayrıca Arda Atak’tan söz edeceğiz.

Arda Atak Kimdir?

  • Oyuncu.

4 Temmuz 2000 tarihinde dünyaya gelen Arda Atak, oyuncu olarak tanınmaktadır. Lisans eğitimini İstanbul Bilgi Üniversitesi Oyunculuk Bölümü’nde tamamlayan Arda Atak, RH+ menajerlik bünyesinde oyunculuk faaliyetlerine devam etmektedir. Yakışıklı oyuncu Arda Atak, ilk oyunculuk deneyimini ise ATV ekranlarında yayınlanan ”Aldatmak” adlı dizide yaşamıştır.

Boyu ve Kilosu?

  • Yakışıklı oyuncu Arda Atak 1.84 m boyundadır ve 73 kilodur.

Instagram hesabından da aktif olarak paylaşımlarda bulunan Arda Atak, oyunculuk çalışmalarına RH+ Menajerlik bünyesinde devam etmekte olup ATV ekranlarında yayınlanan Aldatmak adlı dizide rol almaktadır. Yakışıklı oyuncu Arda Atak hakkında merak edilen aslen nereli, annesi babası kardeşleri kim gibi soruların yanıtlarını en kısa sürede sizlerle paylaşacağız.

kaynakça:

  • biliyo.org, Arda Atak, erişim tarihi: 5 Eylül 2022

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.