Teknoloji

Hayatımızı Kolaylaştıran Ekitap Dünyası

İnternetin tamamen hayatımıza girdiği bu günlerde artık kitap okuyucularına farklı formatlarda alternatifler sunan internet siteleri bulunmaktadır. Bunların içerisinde öncü proje olarak ortaya çıkan bize epub, pdf, rar, zip formatlarında binlerce kitabı indirmemizi sağlayan ekitapyeri.com farklı bir yerde bulunmaktadır. İnternet adresinin sloganı kolay pdf kitap indir

Artık kitap evine gidip kitap almak yerine kitaplarımızı internetten sipariş ediyor yada pdf, epub formatlarında dijital olarak indirebiliyoruz. İster kindle’ınıza ister tabletinize okumak istediğiniz kitabınızı yükleyip gün içerisinde kahvenizi yudumlarken rahat rahat şekilde okuyabiliyorsunuz. Ayrıca dijitalleşmenin getirdiği avantajlardan biri olan kağıt tüketiminin azaltılmasıda bu konuda gerçekten çok büyük etkili. Binlerce sayfalık kitap satın alıp okumak yerine ekitapyeri.com dan indirip dijital olarak rahatca okuyabiliyoruz.

Bu rahatlık bize 2020 yılının global sorunu olan covid-19 hastalığının hayatımıza soktuğu sosyal mesafe tanımının uygulanması için yardımcı oluyor. Kitap evleri, kütüphaneler ve benzeri mekanlar nekadar sosyal mesafe ve hijyen koşullarına uyulsada evdeki rahatlığımıza yaklaşamamaktadır.

Ekitapyeri.com sitesi sayesinde bilgisayarımızdan yada mobilden epub kitap ve pdf kitap indirebiliriz. Örneğin masterchefin popüler şefi olan Somer Şefin yemek kitabı ANADOLU: TÜRK MUTFAĞINDA BİR MACERA kitabını indirebilir , sevdiklerinizle paylaşabilirsiniz ve lezzetli tariflerinin tadını çıkarabilirsiniz. Ayrıca 2013 yılında vefat eden Sylvia BROWNE yazmış olduğu Kehanetler kitabında 2020 deki pandemiyi tahmin ettiği kitabada ulaşabilirsiniz.

Ekitapyeri kurucu ortaklarından Martin FREEMAN proje hakkında konuştu. Freeman projenin öncelikli olarak amerika,ingiltere ve türkiyede başlayıp ardından gerekli izinler alınıp tüm dünyada aktif olacağını belirti. Proje devamlı olarak yeni içerikler ile güncellenecek ve ziyaretçilerin vermiş olduğu feedbacklerine göre şekillendirileceğini belirtti.

Ekitapyeri.com sayesinde bulunduğunuz yerden mobil, pc yada tabletinizle pdf, epub, rar, zip formatlarında binlerce kitaba ulaşabilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Sponsorlu Bağlantılar: R10 Blog - Sorum Var - evden eve nakliyat - Hedera Güncel - Takipçi Satın Al - TikTok beğeni hilesi - Rfid etiket - saç ekimi - vds