Teknoloji

Haylou GT1 Alınır mı? İyi mi? Haylou GT 1 Değerlendirmesi

Haylou GT1 alınır mı, kalitesi nasıl, mikrofon ve ses kalitesi iyi mi? Daha önceki yazılarımızda Haylou GT1 ile ilgili olarak çeşitli konu başlıklarından söz etmiştik. Bu yazımızda ise ayrıca Haylou GT1 hakkında genel bir değerlendirme yapacağız.

Haylou GT1 Değerlendirmesi

Öncelikle Haylou GT1, ses kalitesi olarak ortalama veya ortalamanın bir tık üzeri diyebileceğimiz bir TWS kulaklıktır. Müzikte bas ve tizleri almak istiyorsanız sizin için doğru bir seçenek olmayacaktır. İkinci olarak Haylou GT1, mikrofon kalitesi olarak vasatın altında bir kulaklıktır. Konuşma sırasında sizin sesiniz dışında başka herkesin sesini iletebilir. Bu nedenle konuşma yapacağınız yer son derece sessiz sakin olması gerekir. Üçüncüsü, kulaktan düşme meselesidir ki bu çok fazla canınızı sıkmaz. Spor yapan biriyseniz tavsiye etmem. Rüzgarlı havalarda zorluk çıkarabilir. Yağmur yağdığında da yine arıza çıkartabilir. Dördüncüsü, bağlantı problemidir. Ancak bağlantıda çok büyük eksiklikler ve hız sorunu yok. Zaman zaman bluetooth’unuzu biraz geç açarsanız bağlantı problemi yaşayabilirsiniz.

Beşincisi, duruş meselesidir. Bu da çok fazla sırıtmaz. Çeneye doğru uzanan ince çubuk görüntüden rahatsız olan biriyseniz bence gayet iyi seçim. Velhasıl Haylou GT1, bütün her şeyi göz önünde bulundurulursa vasat bir kulaklıktır. Ancak fiyatı gerçek anlamda ucuzdur. Eğer bir tık daha iyisi diyorsanız Airdot ve Anker Soundcore R100 modellerini önerebilirim.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.