Teknoloji

Haylou GT1 Işık Yanmıyor Çözümü

Haylou GT1 ışık yanmıyor nedeni nedir, sağ veya sol kulaklıkta ışık yanmama sorunu nasıl çözülür? Daha önceki yazılarımızda Haylou GT1 kulaklık ile ilgili olarak çeşitli konu başlıklarından söz etmiştik. Bu yazımızda ise ayrıca Haylou GT1’de ışık yanmıyor sorunundan söz edeceğiz.

Haylou GT1 Işık Yanmıyor Çözümü

Haylou GT1 kulaklığınızda eğer ışık yanmıyorsa bu büyük ihtimalle temassızlıktan dolayı şarj olmamasından kaynaklanır. Yani şarj kutusuna koyduğunuz zaman kulaklığınızda kırmızı ışığın yanıp yanmadığını kontrol etmediyseniz bir sonraki seferde kulaklığın tamamen şarjının bittiğini görürsünüz. Kulaklığın açma kapama dokunmatiğine ne kadar basarsanız basın kulaklık açılmayacaktır. Bu nedenle ilk olarak şarj olmasını sağlamanız gerekecek.

Bunun için bağlantı noktalarını temizleyin. Hem şarj kutusundaki hem de kulaklıktaki bağlantı noktalarını yani demirlerin üzerini temizleyin. Sonrasında tekrar şarj haznesine koyun. Eğer kırmızı ışık hala yanmıyorsa üzerine biraz baskı uygulayın. Ancak aşırı bir baskı uygulamadan kaçının. Bu işlemi birkaç kez yaptıktan sonra hala şarj almıyorsa şarj kutusunu şarja takın. Şayet bütün bu çözümler işe yaramıyorsa bir süre daha bekleyin ve sonrasında servise gidin.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Sponsorlu Bağlantılar: R10 Blog - Sorum Var - evden eve nakliyat - Hedera Güncel - Takipçi Satın Al - istanbul evden eve nakliyat - TikTok beğeni hilesi - Rfid etiket - saç ekimi