Sağlık

Protein Tozu İktidarsızlık Yapar mı?

Protein tozu ile ilgili sağlık kategorimize yüzlerce makale ekledik. Temelde konu hakkında hep aynı şeyleri söylesek de prensiplere hakim olmamız olayı daha iyi anlayabilmemiz açısından son derece önemlidir. Protein tozu ve ereksiyon problemleri, iktidarsızlık gibi iddaalar tıpkı bir dedikodu gibi ortalıkta dolaşmaktadır. Gelin bu sorunuza hızlı bir şekilde cevap verelim.

tozlumikrofon.com olarak sorulan sorulara haber siteleri gibi uzatmadan, yazının başında hızlı bir şekilde cevap vermeye alışkınız. Rahatlıkla söyleyebiliriz ki protein tozu iktidarsızlık yapmaz. Bu soru aynı et, tavuk iktidarsızlık yapar mı? Soruları kadar anlamsızdır. Çok az bir ihtimalle güvenilmeyen bir markadan alınan ürünler, içindeki katkı maddeleti sebebiyle çok uzun vadede bu etkiyi yaratabilir.

Böyle bir durumun yaşanması birkaç ay kullanılan protein tozu sonucu olmayacaktır. Eğer bu türden bir problem yaşıyorsanız bu takviyeyi kullanmaya başladığınız zamana denk gelmesi yalnızca tesadüften ibarettir. Konu hakkında uzman hekiminizden çekinmeden tavsiye almanız sağlığınız açısından en yararlı seçenek olacaktır.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Sponsorlu Bağlantılar: R10 Blog - Sorum Var - evden eve nakliyat - Hedera Güncel - Takipçi Satın Al - istanbul evden eve nakliyat - TikTok beğeni hilesi - Rfid etiket - saç ekimi