Teknoloji

Haylou GT1 Konuşma (Mikrofon) Kalitesi Nasıl?

Haylou GT1 konuşma kalitesi nasıl, Haylou GT1 mikrofon kalitesi nasıl? Daha önceki yazılarımızda Haylou GT1 hakkında çeşitli merak edilen konu başlıklarını burada sizlerle paylaşmıştık. Bu yazımızda ise ayrıca Haylou GT1’in mikrofon kalitesinin iyi olup olmadığından söz edeceğiz.

Haylou GT1 Konuşma (Mikrofon) Kalitesi Nasıl?

Haylou GT1’in en problemli alanlarından biri konuşma kalitesi ve mikrofonun özelliğidir. Müzik kalitesi açısından son derece iyi bir ürün olsa da mikrofon kalitesi bakımından aynı övgülere mazhar bir ürün olmadığını söylemek gerekiyor. Öncelikle Haylou GT1’de Aktif Gürültü Önleme (ANC) özelliği yoktur. Bu da dışarıdaki seslerin gereğinden fazla içeri gelmesine neden oluyor. Telefonla konuşurken karşınızdaki kişinin ”senin sesinden çok dışarının sesini alıyorum” demesi kuvvetle muhtemel. Gerçekten de konuşmalar sırasında siz karşı tarafın sesini net bir şekilde alabiliyorken karı tarafın sesinizi almada zorluk çektiğini hissedebiliyorsunuz. Hatta birçok konuşmada ”neredesin sen”, ”o ses ne” gibi sorulara da maruz kalabilirsiniz. Oysa uzak bir yerden ambulans geçmiştir. Bu gibi nedenlerle diğer bütün özelliklerinden dolayı övdüğüm Haylou GT1’in mikrofon kalitesine aynı övgüleri sıralayamayacağım.

Sorunun yalnız bende olmadığını da belirtmek isterim. Hepsi Burada’da da Haylou GT1’in mikrofon kalitesinin ses kalitesine göre daha az bir puanlama aldığını görebilirsiniz. Ya da kullanıcı değerlendirmelerinden de benzer yorumlara şahit olabilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.