Teknoloji

Haylou GT1 Ses Kalitesi Nasıl?

Haylou GT1 ses kalitesi nasıl? Haylou GT1 ses kalitesi iyi midir? Daha önceki yazılarımızda Haylou GT1 hakkında merak edilen bazı teknik detaylardan söz etmiştik. Bu yazımızda ise ayrıca Haylou GT1’in ses kalitesinin nasıl olduğundan söz edeceğiz.

Haylou GT1 Ses Kalitesi Nasıl?

Haylou GT1, fiyat performans açısından rakiplerine göre oldukça başarılı bir üründür. Ses kalitesine gelince, üst segmentteki aynı türlerine göre arasında büyük farklar olmadığını söylemek gerekir. Tabi ki Sennheiser, JBL, Anker ya da Sony ve Philips gibi markalardaki beklentileri Haylou GT1 için beklemek doğru olmayacaktır. Ancak Haylou GT1, müzik kalitesi bakımından çok üst segment olmasa da iyidir.

Haylou GT1’in Aktif Gürültü Önleme (ANC) özelliği yoktur. Bu nedenle arama konuşmasında da sağlıklı bir iletişime imkan vermeyebilir ya da konuştuğunuz ortamın son derece sessiz olmalıdır. Müzik dinlerken kalitede çok yüksek bir fark yoktur. Sadece bas müziklerde kulaklığı biraz daha içeri itmek gerekebilir. Bunun dışında gayet güzel bir üründür. Hepsiburada’da Haylou GT1’in ses kalitesine 4.1 puanlama verilirken mikrofon kalitesine ise 3.4 puan verilmiştir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Sponsorlu Bağlantılar: R10 Blog - Sorum Var - evden eve nakliyat - Hedera Güncel - Takipçi Satın Al - istanbul evden eve nakliyat - TikTok beğeni hilesi - Rfid etiket - saç ekimi