Teknoloji

Haylou GT1 Temassızlık Yapıyor Çözümü?

Haylou GT1, temassızlık yapıyor nedeni nedir? Daha önceki yazılarımızda Haylou GT1 ile ilgili çeşitli konu başlıklarından ve bazı teknik özelliklerinden söz etmiştik. Bu yazımızda ise ayrıca Haylou GT1’deki temassızlık sorunundan söz edeceğiz.

Haylou GT1 Temassızlık Yapıyor Çözümü?

Haylou GT1’deki temassızlık problemi zaman zaman en can sıkıcı durum haline gelebiliyor. Burada ilk yapmanız gereken şarj kutusundaki ve kulaklıktaki bağlantı noktalarının temiz olup olmadığına bakın. Çünkü iki bağlantı noktası arasında küçük bir pislik olsa bile bu, temassızlığa neden olur. Daha sonraki aşamada ise bu bağlantı noktalarını nemden uzak tutarak silin. Ardından kulaklığı hazneye yerleştirin. Eğer sorun hala devam ediyorsa kulaklıkların üzerine hafifçe bir dokunun. Yine problem devam ediyorsa kulaklığı haznesine biraz daha sert bir şekilde bırakın. Yani haznesine bırakırken ”çıt” sesini duyun. Eğer buna rağmen halen sorun devam ediyorsa bir müddet, birkaç saat kadar, bekleyin. Tüm bunlara rağmen halen sorun varsa ürününüzü en yakın bir teknik servise götürün.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Sponsorlu Bağlantılar: R10 Blog - Sorum Var - evden eve nakliyat - Hedera Güncel - Takipçi Satın Al - istanbul evden eve nakliyat - TikTok beğeni hilesi - Rfid etiket - saç ekimi