Biyografi

Şeyda Erdoğan Kimdir? Nereli ve Kaç Yaşında? Hangi Okulda Okuyor?

Şeyda Erdoğan kimdir, nereli ve kaç yaşında, ne iş yapıyor? Daha önceki yazılarımızda çeşitli meslek gruplarından yüzlerce kişinin hayat hikayesini burada sizlerle paylaşmıştık. Bu yazımızda ise kısaca “Şeyda Erdoğan”dan söz edeceğiz. 

Şeyda Haber Kimdir?

  • Sosyal medya fenomeni. 

4 Temmuz 1998 tarihinde İstanbul’da dünyaya gelen Şeyda Erdoğan, dijital içerik üreticisi ve sosyal medya fenomenidir. Daha çok makyaj ağırlıklı videolar üreten Şeyda Erdoğan’ın YouTube hesabında 1 milyondan fazla abonesi vardır. Instagram hesabında ise 1.5 milyona yakın takipçisi bulunuyor. 

11. sınıfa kadar Suat Terimer Andolu Lisesi’nde eğitimine devam Şeyda Erdoğan, daha sonra özel bir lisede eğitimine devam etmiştir. Lise eğitimini aldığı sıralarda avukat olmak istemiş ancak sonrasında fikir değişikliğine giderek güzel sanatlar üzerinde yoğunlaşmaya başlamıştır. Mimar Sinan Üniversitesi Güzel Sanatlar Fakültesi Fotoğraf Bölümü’nü kazanan Şeyda Erdoğan, şu anda sosyal medyada paylaşımlarına devam etmektedir. 

Kaç Yaşında? 

Kendisi hakkında merak edilen en önemli soru ve en çok aratılan konu başlığı yaşı. Sosyal medya fenomeni 21 yaşında. Bu Temmuz ayında 22 yaşına girecek. 

Nereli? 

Aslen nereli olduğu bilinmeyen Şeyda Erdoğan’ın sadece İstanbul’da doğduğu ve eğitimine İstanbul’da devam ettiği biliniyor. 

Ne İş Yapıyor? 

Kendisi şu anda Mimar Sinan Üniversitesi Güzel Sanatlar Fakültesi Fotoğraf Bölümü’nde öğrencidir ama sosyal medyada video içeriği üreticisi olarak da aktif bir şekilde çalışmalarına devam etmektedir. 

Instagram Hesabı 

Sosyal medyanın en çok takip edilen isimlerinden biri olan Şeyda Erdoğan’ın bu platformda 1.5 milyona yakın takipçisi bulunuyor. Instagram hesabına ulaşmak için şu (https://instagram.com/seydaerdogan?igshid=w6b66t2u8w9e) bağlantıyı kullanabilirsiniz. 

Şeyda Erdoğan ile İlgili Aramalar

Google’da Şeyda Erdoğan ile ilgili arama yapan kullanıcılar aynı zamanda şunları da aradı; Şeyda Erdoğan Burak Güngör Şeyda Erdoğan Tik tok Burak Güngör yaş Şeyda Erdoğan eski hali Şeyda Erdoğan kedisi Şeyda Erdoğan ins Başak Karahan Şeyda Erdoğan REKLAM

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Sponsorlu Bağlantılar: R10 Blog - Sorum Var - evden eve nakliyat - Hedera Güncel - Takipçi Satın Al - istanbul evden eve nakliyat - TikTok beğeni hilesi - Rfid etiket - saç ekimi