Biyografi

Hazal Taşbek Kimdir? Kaç Yaşında? Boyu? Dizileri?

Hazal Taşbek kimdir, nereli ve kaç yaşında, boyu kilosu kaç, oynadığı dizi ve filmler nelerdir? Daha önceki yazılarımızda çeşitli meslek gruplarından binlerce kişinin biyografisini ve bazı oyuncuların yaşamlarını burada sizlerle paylaşmıştık. Bu yazımızda ise ayrıca Hazal Taşbek’ten söz edeceğiz.

Hazal Taşbek Kimdir?

  • Oyuncu.

1994 yılında dünyaya gelen Hazal Taşbek, dizi oyuncusudur. Saint-Joseph Fransız Lisesi mezunu olan Hazal Taşbek, lisans eğitimini Dokuz Eylül Üniversitesi Güzel Sanatlar Fakültesi’nde tamamlamıştır. Güzel oyuncu Hazal Taşbek, ayrıca Kanal 7 ekranlarında yayınlanan Esaret adlı dizide rol almıştır. Oyunculuğunun yanı sıra bale, dans ve eskrimle ilgilenmektedir.

Boyu ve Kilosu?

  • Güzel oyuncu Hazal Taşbek 1.68 m boyundadır.

Instagram hesabından da paylaşımlarda bulunan Hazal Taşbek, oyunculuk çalışmalarına Kanal 7 ekranlarındaki Esaret adlı dizide devam etmektedir. Başarılı oyuncu Hazal Taşbek hakkında merak edilen aslen nereli, annesi babası kardeşleri kim, sevgilisi var mı gibi soruların yanıtlarını en kısa sürede sizlerle paylaşacağız.

kaynakça:

  • mumenajerlik.com, Hazal Taşbek, erişim tarihi: 20 Kasım 2022

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Sponsorlu Bağlantılar: R10 Blog - Sorum Var - evden eve nakliyat - Hedera Güncel - Takipçi Satın Al - TikTok beğeni hilesi - Rfid etiket - saç ekimi - vds