Helin Kandemir Kimdir? Nereli ve Kaç Yaşında? Boyu? Sevgilisi? Oynadığı Diziler?

Helin Kandemir kimdir, nereli ve kaç yaşında, boyu kaç, sevgilisi var mı, doğum tarihi ne? Daha önceki yazılarımızda çeşitli meslek gruplarından binlerce kişinin biyografisini ve bazı oyuncuların yaşamlarını burada sizlerle paylaşmıştık. Bu yazımızda ise kısaca Helin Kandemir’den söz edeceğiz.

Helin Kandemir Kimdir?

  • Oyuncu.

2 Haziran 2004 tarihinde İstanbul’da dünyaya gelen Helin Kandemir, ilk oyunculuk tecrübesini Ötesiz İnsanlar adlı dizide yaşamıştır. Daha sonrasında Bitmeyen Hikaye, Kollama ve ardından da İsimsizler adlı dizide rol almıştır. Kandemir, bu dizide Pelin Akıncı rolünde oynamıştır.

İlginizi Çekebilir:  Pınar Tüysüz Kimdir? Nereli ve Kaç Yaşında? Boyu? Eşi? Oynadığı Diziler?

Hakan Muhafız ve Koruyucu adlı dizilerde de rol alan Helin Kandemir, çeşitli reklam filmlerinde de (Yörem Sucuk&Zeytin) rol almıştır. Genç oyuncu sonrasında Miray Daner, Mert Yazıcıoğlu, Sanem Çelik, Tolga Tekin gibi isimlerin yer aldığı Bir Litre Gözyaşı isimli dizide Elif rolünde oynamıştır. Aynı zamanda 2019 yılında gösterime giren Kız Kardeşler adlı filmde Havva rolünde oynamıştır. Ayrıca Doğduğun Ev Kaderindir adlı dizide Mehdi karakterinin tamirhanesinde çalışan çırak kız rolünde oynamıştır.

İlginizi Çekebilir:  Özüm Çakır Kimdir? Nereli ve Kaç Yaşında? Boyu? Sevgilisi? Oynadığı Diziler?

Boyu ve Kilosu?

  • Güzel oyuncu 1.53 cm boyundadır ve 40 kilodur. 16 yaşındaki Helin Kandemir’in boyu yaşından dolayı uzamaktadır. Bu nedenden dolayı boy bilgisi güncel değildir.

Instagram hesabından da aktif olarak paylaşımlarda bulunan Helin Kandemir’in bu platform üzerinde 120 binden fazla takipçisi bulunmaktadır. Helin Kandemir hakkında merak edilen aslen nereli, annesi babası kardeşleri kimdir ne iş yapıyor gibi soruların yanıtlarını en kısa sürede sizlerle paylaşacağız.

İlginizi Çekebilir:  Damlasu İkizoğlu Kimdir? Nereli ve Kaç Yaşında? Boyu? Sevgilisi? Oynadığı Diziler?

Helin Kandemir ile İlgili Aramalar

Google’da Helin Kandemir ile ilgili arama yapan kullanıcılar aynı zamanda şunları da aradı; Helin Kandemir Hakan: Muhafız Helin kandemir Instagram Helin Kandemir Sevgilisi Helin Kandemir ilber Uygar Helin Kandemir Boyu Helin Kandemir Nereli Helin Kandemir yaş Helin Kandemir babası

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

nişan elbisesi