Heyceyn Ceyda Yılmazer Kimdir? Nereli ve Kaç Yaşında?

Heyceyn Ceyda Yılmazer kimdir, nereli ve kaç yaşında? Daha önceki yazılarımızda çeşitli meslek gruplarından yüzlerce kişinin hayat hikayesini burada sizlerle paylaşmıştık. Bu yazımızda ise kısaca Ceyda Yılmazer’den söz edeceğiz.

Ceyda Yılmazer Kimdir?

  • Sosyal medya fenomeni

Ceyda Yılmazer, 1992 yılında dünyaya gelmiştir. 2014 yılında Rap müzik sanatçısı Şehinşah (Ufuk Yıkılmaz) ile evlenmiştir. 2016 Şubat ayında Atlas isminde bir erkek çocuğu olmuştur. 2017 yılında ise eşinden ayrılmıştır. Instagram üzerinde de paylaşımlarına devam eden Ceyda Yılmazer’in bu platform üzerinde 210 binden fazla takipçisi bulunmaktadır.

Ceyda Yılmazer – Şehinşah Neden Ayrıldı?

Twitter üzerinden yaptığı açıklamada Şehinşah ve arkadaşları tarafından taciz edildiğini, evinin basıldığını açıklamıştı. Bu gelişmenin ardından Şehinşah da bir açıklama yaparak konunun saldırma ya da taciz olmadığını, çocuğundan ve evinden bir anda uzaklaştırılmaya çalışıldığını ifade etmişti. Sonuç olarak Ceyda Yılmazer ve Şehinşah davalık olmuş, konu sosyal medyada da epey gündem olmuştu.

Kaç Yaşında?

Ceyda Yılmazer ile ilgili olarak en çok merak edilen sorulardan biri de kaç yaşında olduğudur. Yılmazer, yukarıda da belirttiğimiz gibi 1992 yılında dünyaya gelmiştir. Yani kendisi şu anda 28 yaşındadır.

Atlas

Ceyda Yılmazer ve Şehinşah’ın 2016 yılında Atlas adında bir erkek çocuğu dünyaya gelmiştir. Atlas şu anda 4 yaşındadır. Ceyda Yılmazer, çocuğu Atlas ile beraber sosyal medyadan da çeşitli paylaşımlar yapmaktadır.

Ceyda Yılmazer ile İlgili Aramalar

Google’da Ceyda Yılmazer ile ilgili arama yapan kullanıcılar aynı zamanda şunları da aradı: Ceyda Yılmazer kaç yaşında Heyceyn yaş Ceyda yılmazer ekşi Ceyda Yılmazer ekşi Ceyda Yılmazer Twitter Ceyda Yılmazer Instagram Heyceyn Kimdir Heyceyn ekşi

vdcasino

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

yabancı dizi izle