Sosyal Medya Fenomeni Bilge Su Işık Kimdir? Nereli ve Kaç Yaşında?

Bilge Su Işık kimdir, nereli ve kaç yaşında? Daha önceki yazılarımızda çeşitli meslek gruplarından yüzlerce kişinin hayat hikayesini burada sizlerle paylaşmıştık. Bu yazımızda ise kısaca Bilge Su Işık’tan söz edeceğiz.

Bilge Su Işık Kimdir?

  • Sosyal medya fenomeni.

26 Kasım 1999 tarihinde Ankara’da dünyaya gelen Bilge Su Işık baba tarafından da aslen Ankaralıdır. İlkokul öğrenimini Yüce Koleji’nde tamamlayan Bilge Su Işık lise eğitimini ise TED Ankara Koleji’nde tamamlamıştır. Işık, şu anda Bahçeşehir Üniversitesi İletişim Fakültesi Sinema ve Televizyon Bölümü ve Reklamcılık Bölümü’nü eş zamanlı olarak okumaktadır.

İlginizi Çekebilir:  TRT Spor Sunucusu İbrahim Kırkayak Kimdir? Nereli ve Kaç Yaşında? Hangi Takımlı?

Annesi eczacı babası da estetik cerrah olan Bilge Su Işık’ın 1998 doğumlu Alev adında bir ablası vardır. Aynı zamanda küçük yaşlardan itibaren buz pateni ile ilgilenen Bilge Su Işık üniversite eğitimi için İstanbul’a gelmiştir. Sar Başa adı dizide de rol almıştır.

İlginizi Çekebilir:  Mustafa Esenkal Kimdir? Nereli ve Kaç Yaşında?

Boyu&Kilosu&Burcu

  • 1.63
  • 50
  • Yay

Kaç Yaşında?

Bilge Su Işık ile ilgili olarak en çok merak edilen sorulardan biri de kaç yaşında olduğudur. Sosyal medyada özellikle Instagram’da oldukça popüler olan Bilge Su Işık, yukarıda da değindiğimiz gibi 26 Kasım 1999 tarihinde dünyaya gelmiştir. Yani kendisi şu anda 20 yaşındadır. Kasım 2020’de 21 yaşına girecektir.

İlginizi Çekebilir:  Deniz Evin Kimdir? Nereli ve Kaç Yaşında? Boyu? Eşi? Oynadığı Diziler?

Nereli?

Sosyal medyanın en çok takip edilen hesaplarından olan Bilge Su Işık hakkında merak konusu olan bir diğer detay ise nereli olduğudur. Yukarıda da belirttiğimiz gibi Bilge Su Işık baba tarafından aslen Ankaralıdır.

Bilge Su Işık ile İlgili Aramalar

Google’da Bilge Su Işık ile ilgili arama yapan kullanıcılar aynı zamanda şunları da aradı:

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

e sigara