Hilal Anay Kimdir? Nereli ve Kaç Yaşında? Boyu? Sevgilisi? Oynadığı Diziler?

Hilal Anay kimdir, nereli ve kaç yaşında, boyu kaç, sevgilisi var mı, doğum tarihi ne? Daha önceki yazılarımızda çeşitli meslek gruplarından binlerce kişinin biyografisini ve bazı oyuncuların yaşamlarını burada sizlerle paylaşmıştık. Bu yazımızda ise kısaca Hilal Anay’dan söz edeceğiz.

Hilal Anay Kimdir?

  • Oyuncu.

30 Haziran 2000 tarihinde İstanbul’da dünyaya gelen Hilal Anay aslen Tokat Turhallıdır. Toros Meslek Lisesi – Çocuk Gelişimi Bölümü’den mezun olan Hilal Anay, lisans eğitimine Akdeniz Üniversitesi’nde devam etmektedir.

İlginizi Çekebilir:  Cengizhan Cevahiroğlu Kimdir? Nereli ve Kaç Yaşında?

Instagram ve diğer sosyal medya platformlarından da aktif olarak paylaşımlarda bulunan Hilal Anay, 2019 senesinde Marid ve 2020 yılında Geçerken Uğradım adlı filmlerde görev almıştır. Başarılı oyuncu Hilal Anay, ilk dizi oyunculuğu deneyimini ise Yemin adlı dizide yaşamıştır.Tunay Menajerlik bünyesinde oyunculuk kariyerine devam eden Hilal Anay, Kanal 7 ekranlarında yayınlanan Yemin adlı dizide Reyhan’ın kardeşi Gülsüm Polat karakterine hayat vermektedir. Başarılı oyuncu ayrıca Yengeç burcudur.

İlginizi Çekebilir:  Esra Kızıldoğan Kimdir? Nereli ve Kaç Yaşında? Boyu? Evli mi? Hangi Dizilerde Oynadı?

Hilal Anay ile İlgili Aramalar

Google’da Hilal Anay ile ilgili arama yapan kullanıcılar aynı zamanda şunları da aradı; Hilal Anay Hilal Anay kaç yaşında Hilal Anay Instagram Hilal Anay boyu, hilal anay aslen nereli, hilala anay kimdir nerelidir, hilal anay boy kilo, hilal anay sevgilisi var mı, hilal anay instagram hesabı

İlginizi Çekebilir:  Bekir Yunus Uçar Kimdir? Kimin Oğlu? Ne İş Yapar?

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

e sigara