Duygu Üstünbaş Kimdir? Nereli ve Kaç Yaşında? Boyu? Evli mi? Oynadığı Diziler?

Duygu Üstünbaş kimdir, nereli ve kaç yaşında, boyu kaç, sevgilisi var mı, evli mi bekar mı? Daha önceki yazılarımızda çeşitli meslek gruplarından binlerce kişinin biyografisini ve bazı oyuncuların yaşamlarını burada sizlerle paylaşmıştık. Bu yazımızda ise kısaca Duygu Üstünbaş’tan söz edeceğiz.

Duygu Üstünbaş Kimdir?

  • Oyuncu.

1990 senesinde Ankara’da dünyaya gelen Duygu Üstünbaş, lisans eğitimini Çankaya Üniversitesi Hukuk Fakültesinde tamamlamıştır. Başarılı oyuncu Duygu Üstünbaş, aynı zamanda Ankara Dil ve Tarih Coğrafya Fakültesi Oyunculuk Anasanat Dalı bölümünden de mezun olmuştur.

İlginizi Çekebilir:  Ayşe Cora Kimdir? Nereli ve Kaç Yaşında? Sevgilisi Kim?

Daha öncesinde birçok oyunculuk tiyatro oyununda sahne alan Duygu Üstünbaş, Sen Anlat Karadeniz adlı dizide ilk kez oyunculuk deneyimini yaşamıştır. Başarılı oyuncu Duygu Üstünbaş, söz konusu bu dizide Öykü Gürman, Fatih Aksoy, Ulaş Tuna Astepe, İrem Helvacıoğlu, Sinan Tuzcu, Nurşim Demir ve Mehmet Ali Nuroğlu gibi oyuncularla beraber rol almıştır.

İlginizi Çekebilir:  Yılmaz Özdil Kimdir?

Boyu ve Kilosu?

  • Başarılı oyuncu Duygu Üstünbaş 1.69 cm boyundadır ve 56 kilodur.

Instagram hesabından da aktif olarak paylaşımlarda bulunan Duygu Üstünbaş hakkında merak edilen aslen nereli, annesi babası kardeşleri kim, evli mi bekar mı gibi soruların yanıtlarını en kısa sürede sizlerle paylaşacağız.

İlginizi Çekebilir:  İlkin Tüfekçi Kimdir? Nereli ve Kaç Yaşında? Boyu? Eşi? Oynadığı Diziler?

Duygu Üstünbaş ile İlgili Aramalar

Google’da Duygu Üstünbaş ile ilgili arama yapan kullanıcılar aynı zamanda şunları da aradı; Duygu Üstünbaş kaç yaşında Duygu Üstünbaş kapalı mı Duygu Üstünbaş Instagram Belfu Benian Sen Anlat Karadeniz Emre ön Duygu Üstünbaş sevgilisi, duygu üstünbaş boy kilo

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

e sigara