Teknoloji

Hotmail 401 Hatası Çözümü

İnternet dünyasında her gün farklı hatalar ve problemler yaşayabiliyoruz. Bu hatalar arasında en çok sorun yaşanılan uygulamalardan bir tanesi de Hotmail uygulamasıdır. Uygulama içerisinde en çok karşımıza çıkan problem ise 401 hatası olarak beliriyor. Birçok kullanıcı ‘’401’’ hatasını alırken oturum açamıyor ve hesaplarını kontrol edemeyebiliyorlar. Sorunun yaşanılmasında farklı nedenler kendini gösterse de genel olarak neyden dolayı bu sorunla karşılaştığınızı ve nasıl çözeceğinizi kısaca anlatacağız.

Hotmail 401 Hatası, oturum açmaya çalıştığınız bilgilerin yanlış olduğundan ve sürekli olarak giriş yapmaya çalıştığınızdan dolayı karşınıza çıkmaktadır. Microsoft devamlı olarak bu işlemi yapmanıza bir sınır koymuştur ve sonunda Hotmail 401 Hatasını verir. Hatadan kurtulabilmek için yapmamız gerekenler ise oldukça basittir. Hotmail uygulamasını geçmişten kapattıktan sonra tekrardan uygulamaya giriş yaparak oturum açmayı deneyebilirsiniz. Eğer ki bu kısımda da aynı hatayla karşılaşırsanız uygulamanın ya da giriş yapmaya çalıştığınız tarayıcının ön belleğini temizlemeniz gerekmektedir. Temizlenen ön bellekten sonra rahat bir şekilde giriş yapabilir, istediğiniz bütün işlemleri kolaylıkla halledebilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Sponsorlu Bağlantılar: R10 Blog - Sorum Var - evden eve nakliyat - Hedera Güncel - Takipçi Satın Al - TikTok beğeni hilesi - Rfid etiket - saç ekimi - vds