Sosyal Medya Fenomeni Selin Kidil Kimdir? Nereli ve Kaç Yaşında? Sevgilisi Kim? Boyu?

Selin Kidil kimdir, nereli ve kaç yaşında, sevgilisi kim, boyu kaç? Daha önceki yazılarımızda çeşitli meslek gruplarından binlerce kişiden ve fenomenlerin hayatlarından söz etmiştik. Bu yazımızda ise kısaca sosyal medya fenomeni Selin Kidil’den söz edeceğiz.

Selin Kidil Kimdir?

  • Sosyal medya fenomeni.

9 Haziran 1993 tarihinde İstanbul’da dünyaya gelen Selin Kidil, baba tarafından aslen Giresunlu anne tarafından ise aslen Yugoslav göçmenidir. 2019 yılında gösterime giren Sar Başa adlı sinema filminde görev yapan Selin Kidil, lisans eğitimini tiyatro üzerine almıştır. Aynı zamanda seslendirme çalışmaları da yapmaktadır.

İlk olarak YouTube’da içerik üretimine başlayan Selin Kidil, kısa zamanda dikkatleri üzerine çekmeyi başarmış ve abone sayısını artırmıştır. Cilt bakım, güzellik, makyaj, challenge, soru cevap gibi çeşitli videolar çeken Selin Kidil, kendine has üslubu ile dikkat çekiyor. Küçük yaşta babasını kaybeden Selin Kidil, annesi ile beraber yaşamaktadır. Aynı zamanda kendisinden büyük bir ağabeyi vardır, San Francisco’da yaşamaktadır.

Boyu & Burcu & Kilosu

  • Selin Kidil 1.55 boyunda ve 46 kilodur. İkizler burcudur.

Sosyal Medya Hesapları

23 Ocak 2014 tarihinde katıldığı YouTube’da 250 binden fazla abonesi bulunan Selin Kidil’in videoları bu zamana kadar 20 milyondan fazla görüntülenme almıştır. Öte yandan Instagram hesabında ise 200 binden fazla takipçisi bulunmaktadır.

Ekşi Sözlük’te hakkında yazılan entry’leri okuduğu videosu popüler olmuştur. Seslendirdiği kitap ve filmleri vardır. Dublaj yaparkenki videolarını da YouTube’da paylaşmıştır. Aynı zamanda dövmelerini ve anlamlarını da paylaşmıştır. Hakkında Müslüman mı ateist mi gibi sorular da sık sık sorulamkatdır ancak bunlara cevap vermemiştir. Abisinin ne iş yaptığını özellikle belirtmemiştir. Öte yandan svegilisinin olmadığını belirtmiştir.

Selin Kidil ile İlgili Aramalar

Google’da Selin Kidil ile ilgili arama yapan kullanıcılar aynı zamanda şunları da aradı; Selin kidil Twitter Ekşi sözlük selin kidil Selin Kidil seslendirme Selin Kidil seslendirdiği filmler Selin Kidil seslendirdiği karakterler Selin Kidil dublaj yaptığı filmler Selin Kidil Wattpad Selin Kidil abisi

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.