Hwasa Kimdir? Yaşı? Boyu Kilosu? Sevgilisi?

Hwasa kimdir, nereli ve kaç yaşında, boyu kilosu? Daha önceki yazılarımızda çeşitli meslek gruplarından binlerce kişinin biyografisini ve burada sizlerle paylaşmıştık. Bu yazımızda ise kısaca Güney Koreli şarkıcı Hwasa’dan söz edeceğiz.

Hwasa Kimdir?

  • Şarkıcı.

Gerçek adı Ahn Hye-Jin olan sanatçı 23 Temmuz 1995 yılında Güney Kore’de dünyaya gelmiştir. Dünya astrolojisine göre burcu aslan burcuyken Çin astrolojisine göre burcu domuz burcudur. Boyu 162 cm olan sanatçı 44 kg ağırlığındadır. Üyesi olduğu Mamamoo grubunun lider vokali ve lider rapçısıdır. Hwasa’nın iki tane ablası vardır. Eskiden 4Minute grubu için vokal kayıtları yapardı. Hali hazırda üyesi olduğu Mamamoo grubunun ilk mini albümü olan Hello’da yer almakta olan My heart/ I do me şarkısını kendisi yazıp bestelemiştir. Yemek yapmayı çok seven Hwasa kendine rol model olarak ünlü şarkıcı Rihanna’yı seçmiştir. Hayvanları ne kadar hayvanları sevse de sahip olduğu alerji yüzünden yalnızca oyuncak bir aslanı vardır. Sanatçının kendisi tarafından onaylanmış herhangi bir ilişkisi bulunmamaktadır. Bunun yanında Instagram hesabı üzerinde 7 milyondan fazla takipçisi vardır.

Boyu ve Kilosu?

  • Başarılı müzisyen 1.62 m boyundadır ve 44 kilodur.

Instagram hesabından da ayrıca paylaşımlar yapan Hwasa, müzisyenlik çalışmalarına da devam etmektedir. Başarılı müzisyen Hwasa hakkında merak edilen anne babası ve kardeşleri kim gibi soruların yanıtlarını en kısa sürede sizlerle paylaşacağız.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.