Biyografi

Mehmet Demirkol Kimdir? Aslen Nereli ve Kaç Yaşında? Hangi Takımı Tutuyor?

Mehmet Demirkol kimdir, nereli ve kaç yaşında, aslen nereli ve hangi takımı tutuyor? Daha önceki yazılarımızda çeşitli meslek gruplarından yüzlerce kişinin hayat hikayesini burada sizlerle paylaşmıştık. Bu yazımızda ise kısaca ”Mehmet Demirkol”dan söz edeceğiz.

Mehmet Demirkol Kimdir?

  • Spor yorumcusu
  • Köşe yazarı
  • Gazeteci

Mehmet Barbaros Demirkol ya da bilinen ismiyle Mehmet Demirkol, Anne tarafından İstanbullu, baba tarafından Hataylı (Kırıkhan) olan Mehmet Demirkol, 1970 yılında İstanbul’da dünyaya gelmiştir. Demirkol, lise eğitimini Galatasaray Lisesi’nde tamamladıktan sonra lisan eğitimini de Marmara Üniversitesi Kamu Yönetimi Bölümü’nde tamamlamıştır. Demirkol, Fanatik gazetesinde ve birçok dergide de köşe yazarlığı yapmaktadır.

NTV Spor’un kapanmasının ardından bir ara YouTube üzerinden videolar da yayınlayan Mehmet Demirkol daha sonra Bein Sports’a transfer olmuş ve burada hafta maçlarını, maçların en çok eleştirilen hakemleri ya da futbolcularını, transfer haberlerini ve daha pek çok konu başlığını konukları ile ”Bein Manşet” programında sunmaya devam etmektedir.

Ekranların en çok beğenilen ve ilgiyle takip edilen isimleri arasında yer alan Mehmet Demirkol, özellikle maçlar hakkındaki tarafsız ve objektif yorumları ile pek çok kişinin de takdirini kazanmıştır.

Mehmet Demirkol Hangi Takımlı?

NTV Spor’un kapanana kadar sembol isimleri arasında yer alan Mehmet Demirkol, burada yüzlerce programa çıkmış ve çeşitli yorumlarda bulunmuştur. Mehmet Demirkol, bu programların birkaçında ise Fenerbahçeli olduğunu gizleme gereği duymadığını da ifade etmiştir. Hatta bir programında ”bizim küçük (oğlu) de Fenerli” demiştir.

Delirdiniz mi Lan?

Başahşehir saldırısı sonrasında sinirlerine hakim olamayan Mehmet Demirkol, Başakşehirli futbolcular hakkında ağır eleştirilerde bulunmuş ve ”delirdiniz mi lan” diyerek tepki göstermiş, Demirkol’un tepkisi ise bir dönem oldukça konuşulmuştu. İşte o anlar;

Mehmet Demirkol ve Ali Koç’un İlginç Anısı

Mehmet Demirkol’un Irmak Kazuk ile gerçekleştirdiği Ciddiyetten Uzak isimli YouTube kanalında Ali Koç’un ilginç anısını aşağıdaki bağlantıdan izleyebilirsiniz.

Ciddiyetten Uzak

NTV Spor’un geçtiğimiz sene kapanmasının ardından Irmak Kazuk ile beraber Ciddiyetten Uzak isimli bir YouTube kanalı projesine imza atmışlar ve burada da yine televizyon programlarında olduğu gibi haftanın gündemine yer vermektedir. Sosyal medya (Twitter ve Instagram) hesapları aşağıdadır.

Mehmet Demirkol ile İlgili Aramalar

Google üzerinden Mehmet Demirkol ile ilgili arama yapan kullanıcılar aynı zamanda şunları da aradı; mehmet demirkol galatasaray, mehmet demirkol sedef demirkol, mehmet demirkol eşi, mehmet demirkol beşiktaş, mehmet demirkol fenerbahçe, mehmet demirkol twitter, mehmet demirkol instagram, mehmet demirkol hangi takımlı

Diğer

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Sponsorlu Bağlantılar: R10 Blog - Sorum Var - evden eve nakliyat - Hedera Güncel - Takipçi Satın Al - TikTok beğeni hilesi - Rfid etiket - saç ekimi - vds