İdil Yade Kırnık Kimdir? Nereli ve Kaç Yaşında? Boyu? Oynadığı Diziler?

İdil Yade Kırnık kimdir, nereli ve kaç yaşında, boyu kaç, oynadığı diziler? Daha önceki yazılarımızda çeşitli meslek gruplarından binlerce kişinin biyografisini ve bazı oyuncuların yaşamlarını burada sizlerle paylaşmıştık. Bu yazımızda ise kısaca İdil Yade Kırnık’tan söz edeceğiz.

İdil Yade Kırnık Kimdir?

  • Oyuncu.

Leyla Şirin Ajans bünyesinde oyunculuk çalışmalarına devam eden İdil Yade Kırnık, özellikle Kader Postası ve Hayat Sırları gibi çeşitli dizilerde görev almış ve dikkatleri üzerine çekmeyi başarmıştır. Daha sonrasında Netflix adlı dizide Hakan: Muhafız adlı dizide Şirin karakterini canlandırmıştır. Ardından da “Yıldızlar Şahidim Olsun” dizisinde de görev almıştır.

İlginizi Çekebilir:  Aylin Engör Kimdir? Nereli ve Kaç Yaşında? Boyu? Sevgilisi? Oynadığı Diziler?

Ardından Show TV ekranlarında yayınlanan Gülperi adlı dizide Duru karakterine hayat veren İdil Yade Kırnık, Kadın dizisinde de yardımcı oyuncu olarak görev yapmıştır. Sonnrasında ise “Aşk Laftan Anlamaz”, “Anne” ve “Baba Candır” gibi dizilerde rol almıştır. Başarılı oyuncu İdil Yade Kırnık son olarak Kırmızı Oda adlı dizide Meliha’nın küçüklüğüne hayat vermiştir.

İlginizi Çekebilir:  Sahra Kübra Gümüş Kimdir? Nereli ve Kaç Yaşında? Boyu? Sevgilisi? Oynadığı Diziler?

İdil Yade Kırnık ile İlgili Aramalar

Google’da İdil Yade Kırnık ile ilgili arama yapan kullanıcılar aynı zamanda şunları da aradı; İdil Yade Kırnık kaç yaşında İdil Yade Kırnık yaş Idil Yade Kırnık İdil Yade Kırnık kac yasinda Sinem KARAÇOBAN Su Burcu Yazgı Coşkun, idil yade kırnık aslen nereli, idil yade kırnık boyu kilosu, idil yade kırnık instagram

İlginizi Çekebilir:  Bahadır Özgür Kimdir? Nerelidir? Kaç Yaşında?

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

e sigara