Otomobil

İkinci El Araba Pazarındaki En Popüler Araç Modelleri

Türkiye’de 2022 yılı ikinci el araba piyasasının en popüler araç markaları arasında; Renault, Volkswagen, Fiat, Ford ve Opel yer alır. En popüler araç modelleri ise; Passat, Clio, Megane, Egea, Focus ve Astra olarak ön plana çıkar. Ticari ikinci el en popüler araç modelleri arasında; Fiat Doblo ve Ford Tourneo ise liste başında yer alır. İkinci el araba modellerinin popüler olması, farklı bütçelerle alım fırsatı sunması ve modellerin sağladığı konfor sayesindedir. İkinci el araba pazarı kullanıcı yorumlarında popüler olan modellerin ortak özelliğinin; fiyatları korunan ve ekonomik arabalar olduğundan bahsedildiği görülür. Ayrıca ikinci el araba modellerini taksitle alma seçeneği sayesinde binek ve hafif ticari arabaların satışları artış gösterir. Taksitle ikinci el araba almada sağlanan kolaylık, en popüler ikinci el araba modellerinin belirlenmesinde etkilidir. Ayrıca popüler ikinci el araba modelleri, ekonomik kullanım ve yedek parça özellikleri ile dikkat çeker. Sizde taksitle ikinci el araba modellerini cazip ödeme koşullarıyla alabilir, en popüler araba modellerine kısa sürede sahip olabilirsiniz.

En Popüler İkinci El Araba Modellerinin Öne Çıkan Özellikleri

En popüler ikinci el araba modelleri; yakıt tasarrufu, konforlu sürüş ve ekonomik tüketim değerleri ile ön plana çıkar. Kullanıcıların ikinci el araba alırken dikkat ettiği bu özelliklere sahip modellere ufak çaplı araştırma ile ulaşmak oldukça kolaydır. Hatchback ve Sedan sınıfta yer alan en popüler ikinci el araba modellerinin öne çıkan özelliği, yedek parça bulunabilirliği yüksek modeller olmasıdır. Ayrıca kullanıcıların sıklıkla tercih ettiği en popüler ikinci el araba modellerinin, uygun bütçeyle alım fırsatı sunan modeller olduğu görülür. Bunun yanı sıra ikinci el araba modellerine, kredisiz ve kefilsiz taksitli alım fırsatıyla ulaşabilmek, ekonomik arabaların satış adetlerini etkiler. İkinci el araba fiyatları, modelin özelliklerine ve kilometre değerine göre değişiklik gösterir. En popüler ikinci el araba modelleri ve öne çıkan özellikleri şu şekilde sıralanabilir:

● Fiat Egea: Model, düşük yakıt tüketimi ve yüksek bagaj hacmi ile dikkat çeker. Ayrıca modelin yedek parça bulunabilirliği yüksektir.

● Renault Clio: Clio, Hatchback araba sınıfında yer alır. Yakıt tüketiminin ekonomik olması ve yeni nesil teknolojik özelliklerin yüksek olması Clio’yu ön plana çıkarır.

● Ford Focus: Focus, dayanıklı motoru ve konforlu sürüş özelliği ile dikkat çeker. Bunun yanı sıra yedek parça fiyatları ve periyodik bakım ücretleri model tercihinde etkilidir.

● Volkswagen Passat: Passat modelinin sağladığı avantajlı bütçelerle, lüks sınıf araçların sağladığı konfor ve sürüş güvenliğine ulaşmak mümkündür. Passat, dayanıklı motor yapısı ve yol tutuş özellikleriyle ön plana çıkar.

Sizde cazip ödeme koşullarıyla sunulan ikinci el en popüler araba modellerini OtoSOR’da inceleyebilir, kısa süre içinde dilediğiniz modele sahip olabilirsiniz.

İkinci El Araba Almanın En Kolay Yolu OtoSOR

İkinci el araba pazarındaki en popüler araç modellerini OtoSOR’da bulmak mümkündür. En popüler araç modellerinin yanı sıra lüks sınıfta yer alan; BMW, Mercedes veya Audi markalarının ürettiği modelleri de taksit seçeneği ile alabilirsiniz. OtoSOR, 24 yaş üstü ve 70 yaş altı kullanıcılara cazip koşullarla ikinci el araba sahibi olma avantajları sağlar. OtoSOR’un taksitli ödeme koşullarına uygun kişiler onay sonrası aynı gün dilediği araca kavuşabilir. Türkiye’de birçok şehirde bulunan bayiler, uzman ve geniş kadrosuyla hizmet verir. OtoSOR minimum %30 peşinat ve 48 ay vade imkânıyla en popüler ikinci el araba modellerine ulaşmanız için uzman kadrosuyla hizmet verir. Ayrıca en popüler ikinci el araba modeline karar verdikten sonra anlaşmalı ekspertizlerden cazip fiyatlarla hizmet alabilirsiniz. Taksitli alım sürecinde anlaşmalı banka hesaplarına aylık taksitlerinizi yatırmanız oldukça kolaydır. Siz de OtoSOR uzman kadrosundan yardım alarak, taksitle ikinci el araba alma kalitesini ve konforunu yaşayabilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Sponsorlu Bağlantılar: R10 Blog - Sorum Var - evden eve nakliyat - Hedera Güncel - Takipçi Satın Al - istanbul evden eve nakliyat - TikTok beğeni hilesi - Rfid etiket - saç ekimi