Otomobil

Volvo S40 2006 AUX Girişi Nerede?

Volvo S40 2006 modelleri 1.6 litrelik dizel motoruna sahiptir. Her yolda rahat bir konfor yaşatmak isteyen model, ülkemizden çok yurt dışında kullanılmaktadır. Özellikle sürüş deneyimi olarak yüksek performans gösteren sistem, bazı noktalarda kullanıcıları memnun etmeyebiliyor. Özellikle müzik konusu sürücülerin en çok dikkat ettiği konudur. Bu yüzden sizlere Volvo S40 2006 model araçta AUX kablosuyla nasıl müzik dinleyebileceğinizi aktaracağız.

Volvo S40 2006 modellerinde AUX girişi teyp kısmını çıkardığınız andan itibaren karşınızda yer alacaktır. Burada bulunan giriş yerinden AUX kablosunu bağlayabilirsiniz. Özellikle bazı sürücüler bu konuda çok bilgileri olmadığı için farklı kablolara hasar verebiliyorlar. Bu yüzden hizmet veren herhangi bir yere giderek destek alabilirsiniz.

AUX, araç içerisinde USB veya CD girişinin bulunmadığı kısımlarda müzik dinlemenize yarayan bir parçadır. Parçayı ilgili yere takarak hoparlöre ses verebilir ve istediğiniz müzikleri dinleyebilirsiniz. Volvo araçlarda bu yer modele göre farklılık gösterse de en yaygın bölgeyi yukarıda bulunan parçada söyledik. Eğer belirttiğimiz yerde AUX girişi bulunmuyorsa direkt olarak kullanım kılavuzuna göz atmanızı tavsiye ediyoruz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Sponsorlu Bağlantılar: R10 Blog - Sorum Var - evden eve nakliyat - Hedera Güncel - Takipçi Satın Al - istanbul evden eve nakliyat - TikTok beğeni hilesi - Rfid etiket - saç ekimi