İlhan Şen Kimdir? Nereli ve Kaç Yaşında? Boyu? Evli mi? Oynadığı Diziler?

İlhan Şen kimdir, nereli ve kaç yaşında, boyu kaç, eşi kim? Daha önceki yazılarımızda çeşitli meslek gruplarından binlerce kişinin biyografisini ve bazı oyuncuların yaşamlarını burada sizlerle paylaşmıştık. Bu yazımızda ise sizlere kısaca İlhan Şen’den söz edeceğiz.

İlhan Şen Kimdir?

  • Oyuncu.

19 Aralık 1987 tarihinde Bulgaristan’da dünyaya gelen İlhan Şen, henüz küçük yaşta İstanbul’a ailesi ile beraber yerleşmiştir. Lisans eğitimini ise Yıldız Teknik Üniversitesi İnşaat Yüksek Mühendisliği Bölümü’nde tamamlamıştır. Bir dönem modellik yapan İlhan Şen, 2008 senesinde bir yarışmada birincilik elde etmiştir. Sonrasında Bulgaristan’da düzenlenen bir yarışmada ”En İyi Model” seçilmiştir. Modellik kariyerinden sonra oyunculuğa adım atmıştır.

İlginizi Çekebilir:  Tiktok Fenomeni Aytekin Dolaş (zodiec) Kimdir? Nereli ve Kaç Yaşında?

Oyunculuk eğitimlerini tamamladıktan sonra birkaç küçük çaplı sinema filminde görev alan İlhan Şen, ilk oyunculuk deneyimini ise “Perspective” adlı dizide yaşamıştır. Ardından Şahin Tepesi adlı dizide Mete rolünde oynamıştır. Başarılı oyuncu İlhan Şen bu dizide canlandırdığı rolle büyük beğeni toplamıştır.

İlginizi Çekebilir:  Atlas Global Yolcu Hizmetleri Müdürü Luiza Köse Kimdir?

Boyu ve Kilosu?

  • Başarılı oyuncu İlhan Şen 1.89 m boyundadır ve 84 kilodur.

Instagram hesabından da aktif olarak paylaşımlarda bulunan İlhan Şen, oyunculuk çalışmalarına da devam etmektedir. Başarılı oyuncu İlhan Şen hakkında merak edilen aslen nereli, annesi babası kardeşleri kimdir, ne iş yapıyor gibi soruların yanıtlarını en kısa sürede sizlerle paylaşacağız.

İlginizi Çekebilir:  Sermin Baysal Ata Kimdir? Aslen Nereli ve Kaç Yaşında?

İlhan Şen ile İlgili Aramalar

Google’da İlhan Şen ile ilgili arama yapan kullanıcılar aynı zamanda şunları da aradı; İlhan Sen Instagram İlhan Şen yaş İlhan Şen Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz İlhan Şen Ramo dan ayrıldı mı İlhan Şen Ramo dizisinden ayrıldı mi İlhan Şen sevgilisi İlhan Şen evli mi İlhan şen ekşi

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

e sigara