Biyografi

İlker Karagöz Kimdir? Nereli ve Kaç Yaşında? Evli mi?

İlker Karagöz kimdir, nereli ve kaç yaşında, boyu kaç? Daha önceki yazılarımızda çeşitli meslek gruplarından binlerce kişinin biyografisini ve bazı sunucuların yaşamlarını burada sizlerle paylaşmıştık. Bu yazımızda ise ayrıca İlker Karagöz’den söz edeceğiz.

İlker Karagöz Kimdir?

  • Sunucu.

Tam adı Arda İlker Karagöz’dür. 18 Mart 1980 tarihinde Muş’ta dünyaya gelen İlker Karagöz, televizyon sunucudur. Lisans eğitimini Ankara Üniversitesi İletişim Fakültesi’nde 2002 yılında tamamlayan İlker Karagöz, öğrencilik yıllarında gazeteciliğe adım atmış; 2001 ile 2007 yılları arasında ATV Haber merkezinde çalışmıştır. İlker Karagöz aynı zamanda 2007’den 2010 yılına kadar FOX Haber bünyesinde parlamento ve cumhurbaşkanlığı muhabiri olarak görev almıştır. İlker Karagöz 2017’den sonra FOX Haber’de hafta sonu haberlerini sunmuştur. İsmail Küçükkaya’nın Halk TV’den ayrılmasıyla ”Çalar Saat” programının sunuculuğunu yapmaya başlamıştır. Başarılı sunucu ve gazeteci İlker Karagöz Damla Ünler ile evlidir. Çiftin Deniz ve Can adlarında iki çocuğu vardır. İlker Karagöz aslen Çanakkalelidir.

Instagram hesabından da paylaşımlarına devam eden İlker Karagöz, gazetecilik ve sunuculuk çalışmalarına FOX TV bünyesinde devam etmektedir. Tecrübeli gazeteci İlker Karagöz hakkında merak edilen annesi babası kardeşleri kim, boyu kaç gibi soruların yanıtlarını en kısa sürede sizlerle paylaşacağız.

kaynakça:

  • biyografya.com, İlker Karagöz, erişim tarihi: 11 Kasım 2022

One thought on “İlker Karagöz Kimdir? Nereli ve Kaç Yaşında? Evli mi?

  • barış terkoğlu

    ankara’da dj’lik yapan metresine ailesiyle birlikte oturması için bir daire almış. ama metres mesut yar’la da ilişki yaşamaya başlayınca karagöz ve yar birbirlerine girmişler…

    Yanıtla

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Sponsorlu Bağlantılar: R10 Blog - Sorum Var - evden eve nakliyat - Hedera Güncel - Takipçi Satın Al - istanbul evden eve nakliyat - TikTok beğeni hilesi - Rfid etiket - saç ekimi