Biyografi

Burak Şafak Kimdir? Nereli ve Kaç Yaşında? Boyu? Dizileri?

Burak Şafak kimdir, nereli ve kaç yaşında, boyu ve kilosu kaç? Daha önceki yazılarımızda çeşitli meslek gruplarından binlerce kişinin biyografisini ve bazı oyuncuların yaşamlarını burada sizlerle paylaşmıştık. Bu yazımızda ise ayrıca Burak Şafak’tan söz edeceğiz.

Burak Şafak Kimdir?

  • Oyuncu.

19 şubat 1991 tarihinde Adana’da dünyaya gelen Burak Şafak, dizi-film oyuncusudur. Lise yıllarından beri tiyatroyla ilgilenen Burak Şafak, lisans eğitimini ise Çukurova Üniversitesi Devlet Konservatuvarı Tiyatro-oyunculuk bölümüne tamamlamıştır. Öncesinde Sıfır Bir: Bir Zamanlar Adana’da Cabbar karakterine hayat veren ve büyük dikkat çeken Burak Şafak, sonrasında 2020 yılında Ramo dizisinde oynamıştır. Başarılı oyuncu Burak Şafak, aynı zamanda Alparslan Büyük Selçuklu dizisinde oynamıştır.

Instagram hesabından da aktif olarak paylaşımlarda bulunan Burak Şafak, oyunculuk çalışmalarına da TRT 1 ekranlarında yayınlanan ”Alparslan Büyük Selçuklu” dizisinde dizisinde devam etmektedir. Başarılı oyuncu Burak Şafak hakkında merak edilen aslen nereli, annesi babası kardeşleri kim, boyu kilosu kaç gibi soruların yanıtlarını en kısa sürede sizlerle paylaşacağız.

kaynakça:

  • kanal7.com, Burak Şafak, erişim tarihi: 11 Kasım 2022

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.