İncinur Sevimli Kimdir? Nereli ve Kaç Yaşında? Boyu? Eşi?

İncinur Sevimli kimdir, nereli ve kaç yaşında, boyu kaç, evli mi bekar mı, eşi kim, doğum tarihi? Daha önceki yazılarımızda çeşitli meslek gruplarından binlerce kişinin biyografisini ve bazı oyuncuların yaşamlarını burada sizlerle paylaşmıştık. Bu yazımızda ise kısaca İncinur Sevimli’den söz edeceğiz.

İncinur Sevimli Kimdir?

  • Oyuncu.
İlginizi Çekebilir:  Ali Yasin Özegemen Kimdir? Yaşı? Boyu? Oynadığı Diziler?

22 Ocak 1985 tarihinde İstanbul’da dünyaya gelen İncinur Sevimli, lisans eğitimini İstanbul Üniversitesi’nde tamamlamıştır. Özellikle Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz (EDHO) ve Doğduğun Ev Kaderindir gibi çeşitli dizilerde canladırdığı rollerle dikkatleri üzerine çekmeyi başarmıştır.

Boyu ve Kilosu?

  • Başarılı oyuncu İncinur Sevimli 1.71 cm boyundadır ve 55 kilodur.
İlginizi Çekebilir:  Instagram ve YouTube Fenomeni Beliz Şen Kimdir? Nereli ve Kaç Yaşında? Sevgilisi Kim? Boyu?

Instagram üzerinden de aktif olarak paylaşımlarda bulunan İncinur Sevimli hakkında merak edilen eşi sevgilisi evli mi bekar mı, annesi babası kimdir, aslen nereli gibi soruların yanıtlarını en kısa sürede sizlerle paylaşacağız.

İncinur Sevimli ile İlgili Aramalar

Google’da İncinur Sevimli ile ilgili arama yapan kullanıcılar aynı zamanda şunları da aradı; İncinur sevimli edho İncinur Sevimli eşi İncinur Sevimli Instagram İncinur Sevimli oynadığı Diziler İncinur Sevimli evlimi İncinur Sevimli kimdir İncinur Sevimli Eşkiya Dünyaya Hükümdar Olmaz İncinur Sevimli boyu

İlginizi Çekebilir:  Mahmut Alpaslan Kimdir? Nereli? Kaç Yaşında? Hangi Takımlı?

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

e sigara