Instagram Fenomeni Beyza Gemici Kimdir? Nereli ve Kaç Yaşında?

Beyza Gemici kimdir, nereli ve kaç yaşında? Daha önceki yazılarımızda çeşitli meslek gruplarından yüzlerce kişinin hayat hikayesini burada sizlerle paylaşmıştık. Bu yazımızda ise kısaca Beyza Gemici’den söz edeceğiz.

Beyza Gemici Kimdir?

  • Sosyal medya fenomeni.

Instagram’da oldukça popüler olan Beyza Gemici 2001 yılında dünyaya gelmiştir. Aslen Giresunlu olan sosyal medya fenomeni Beyza Gemici, şu anda da yaşamına Giresun’da devam etmektedir. Sosyal medya hesabından yaptığı bir açıklamada ise kısa bir süre sonra İstanbul’a taşınacağını ifade etmiştir. Instagram üzerinde beyzagemicixo kullanıcı ismi ile paylaşımlar yapan Beyza Gemici’nin bu platform üzerinde 55 binden fazla takipçisi bulunmaktadır.

Kaç Yaşında?

Beyza Gemici ile ilgili olarak en çok merak edilen sorulardan biri de kaç yaşında olduğudur. Sosyal medyanın en güzel isimlerinden biri olan ve takipçileri tarafından çok sevilen Beyza Gemici, yukarı da belirttiğimiz gibi 2001 doğumludur. Gemici, 2020 itibariyle 19 yaşındadır.

Facebook, Twitch ve VSCO hesapları vardır. Bu platformlar üzerinde de Beyza Gemici ismiyle paylaşımlarına devam etmektedir. Öte yandan kendisi hakkında estetiksiz hali ve eski hali gibi aramalar da vardır ancak bu konuda herhangi bir paylaşımdan söz edemeyiz.

Beyza Gemici ile İlgili Aramalar

Google’da Beyza Gemici ile ilgili arama yapan kullanıcılar aynı zamanda şunları da aradı; Beyza Gemici yaş Beyza Gemici kimdir Beyza gemici kaç yaşında Beyza gemici estetiksiz Beyza Gemici ekşi Beyza Gemici twitch Beyza gemici nereli Beyza Gemici eski hali

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

yabancı dizi izle