Instagram Fenomeni Eda Ekim Kimdir? Nereli ve Kaç Yaşında?

Eda Ekim kimdir, nereli ve kaç yaşında? Daha önceki yazılarımızda çeşitli meslek gruplarından yüzlerce kişinin hayat hikayesini burada sizlerle paylaşmıştık. Bu yazımızda ise kısaca Eda Ekim’den söz edeceğiz.

Eda Ekim Kimdir?

  • Sosyal medya fenomeni

Özellikle Instagram üzerinde paylaştığı fotoğrafları ile dikkatleri üzerine çeken Eda Ekim 2001 yılında dünyaya gelmiştir. 2019 yılında Beşiktaş Anadolu Lisesi’nden mezun olan Eda Ekim, şu anda ise Yıldız Teknik Üniversitesi’nde öğrencidir. Bir yandan da sosyal medyadan paylaşımlarına devam eden Eda Ekim, kısa sürede takipçi sayısını artırmış ve popüler olmuştur. Eda Ekim, güzelliği ile dikkat çeken isimlerden biri olmayı başarmıştır. Aynı zamanda İstanbul’da yaşamını sürdürmektedir.

İlginizi Çekebilir:  Simge Selçuk Kimdir? Nereli ve Kaç Yaşında? Boyu? Eşi? Oynadığı Diziler?

Kaç Yaşında?

Sosyal medya fenomeni Eda Ekim ile ilgili olarak en çok merak edilen sorulardan biri de kaç yaşında olduğudur. Eda Ekim yukarıda da belirttiğimiz gibi 2001 yılında dünyaya gelmiştir. Yani kendisi şu anda 19 yaşındadır.

Instagram üzerinde eda.ekim kullanıcı ismi ile paylaşımlar yapan Eda Ekim’in bu platform üzerinde 40 binden fazla takipçisi vardır. Eda Ekim hakkında merak edilen nereli ve sevgilisi var mı, ne okuyor gibi soruların yanıtlarını en kısa sürede sizlere paylaşacağız.

İlginizi Çekebilir:  Tansu Taşanlar Kimdir? Nereli ve Kaç Yaşında? Boyu? Sevgilisi?

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

e sigara