Instagram Fenomeni Gizem Coşkun Kimdir? Nereli ve Kaç Yaşında?

Gizem Coşkun kimdir, nereli ve kaç yaşında? Daha önceki yazılarımızda çeşitli meslek gruplarından yüzlerce kişinin hayat hikayesini burada sizlerle paylaşmıştık. Bu yazımızda ise kısaca Gizem Coşkun’dan söz edeceğiz.

Gizem Coşkun Kimdir?

  • Seramisyen
  • Sosyal medya fenomeni

Safranbolu Lisesi’nden mezun olmuştur. Daha sonra ise İstanbul Aydın Üniversitesi Diş Protez Bölümü’nü bitirmiştir. İkizler burcu olan Gizem Coşkun, 1.68 boyunda ve 48 kilodur. Sevgilisinin adı Necati Zanbak’tır. Seramisyenlik mesleğinin yetenek işi olduğunu ve çizim konusunda belirli bir beceriye sahip olunması gerektiğini ifade eden Gizem Coşkun, yaptığı işte 6. yılını doldurduğunu ve işinden oldukça memnun olduğunu ifade etmektedir. Diş hekimi değildir seramisyendir.

Instagram üzerinde thegizemce kullanıcı ismi ile paylaşımlar yapan Gizem Coşkun’un bu platformda 50 binden fazla takipçisi bulunmaktadır.

Gizem Coşkun ile İlgili Aramalar

Google’da Gizem Coşkun ile ilgili arama yapan kullanıcılar aynı zamanda şunları da aradı; gizem coşkun kimdir nerelidir, gizem coşkun aslen nereli, gizem coşkun kaç yaşında, gizem coşkun sevgilisinin adı, gizem coşkun boyu ve kilosu

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.