Biyografi

Instagram Fenomeni Gönül Kolat Susam Kimdir? Nereli ve Kaç Yaşında?

Instagram fenomeni Gönül Kolat Susam kimdir, nereli ve kaç yaşında? Daha önceki yazılarımızda çeşitli meslek gruplarından yüzlerce kişinin hayat hikayesini burada sizlerle paylaşmıştık. Bu yazımızda ise kısaca Gönül Kolat Susam’dan söz edeceğiz.

Gönül Kolat Susam Kimdir?

>> Sosyal medya fenomeni >> Moda tasarımcısı

Özellikle Instagram üzerinde oldukça popüler bir isim olan Gönül Kolat Susam’ın kendisini takip eden binlerce kişi var. Kendisi hakkında merak edilen tüm soruların yanıtlarını diğer yazılarda olduğu gibi başlıklar halinde sizlerle paylaşacağız.

Kaç Yaşında?

Sosyal medya fenomeni ve moda tasarımcısı Gönül Kolat Susam hakkında en çok merak edilen konu başlıklarından biri de kaç yaşında olduğudur. Özellikle Instagram’da oldukça popüler olan Gönül Kolat Susam şu anda 32 yaşındadır.

Amine adında bir kız çocuğu olan Gönül Kolat Susam, şu anda ikinci çocuğuna hamiledir. Kolat, doğacak olan çocuğuna Ertuğrul ismini vermeyi düşünüyor. Gönül Kolat Susam’ın eşi Ala Moda isimli bir mağazası (modaalabutik) bulunmaktadır. Ayrıca Ankara, İstanbul, Bursa gibi yerlerde festivaller de düzenlemektedir.

İstanbul’da yaşayan sosyal medya fenomeni Gönül Kolat Susam, Zeruj ekibindendir. İstanbul’un Çengelköy ilçesinde bulunan bir köşkte tasarım yapmaktadır.

Sosyal Medya Hesabı

Instagram üzerinden çeşitli paylaşımlar yapan Gönül Kolat, sosyal medyanın en çok takip edilen hesaplarından biridir. Burada 1 milyona yakın takipçisi bulunan Gönül Kolat Susam, drape elbise, abiye, anne çocuk kombin, eşofman takımı, pantolon, etek, tunik gibi çeşitli modeller paylaşmakta ve bunların da satışını gerçekleştirmektedir.

Gönül Kolat Susam ile İlgili Aramalar

Google’da Gönül Kolat Susam ile ilgili arama yapan kullanıcılar aynı zamanda şunları da aradı; gönül kolat susam abiye, gönül kolat ankara, gönül kolat, gönül kolat bursa, gönül kolat kaç yaşında, gönül kolat, drape elbise, gönül kolat kombin

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Sponsorlu Bağlantılar: R10 Blog - Sorum Var - evden eve nakliyat - Hedera Güncel - Takipçi Satın Al - istanbul evden eve nakliyat - TikTok beğeni hilesi - Rfid etiket - saç ekimi